ka daryt...mane tai erzina...

ka daryt…mane tai erzina…

turiu drauga dar nuo senu laiku…Vaikystej kartu zaisdavom smelio dezej, veliau as su tevais isvaziavau i vilniu o jis mokesi kitam mieste…dabar jau keli metai mokosi vilniui, daznai susitinkam, nuvarom kartu i klubus ar siaip kur nors…niekada tarp musu nieko nebuvo, visada buvom tik draugai. bet paskutiniu metu jauciu is jos puses lyg ir kazkoki spaudima, matau, jog jis galbut isiziurejo mane…
visada atvirai kalbedavom apie viska, o dabar matau, jog jei tik uzsimenu apie kita vaikina jis iskart pyksta. raso man sms kelis kart per diena, nors matau, kad neturi ka parasyk, tiesio raso " kaip sekas…" ir taip kelis kart per diena…
Labai vertinau ji kaip drauga, bet tarp musu tikrai nieko niekada nebus, o jis tokiu savo elgesiu pradejo juodai erzint…Nezinau ka daryt patarkit labai prasau…Nustebęs

Tai jis galbut taip prisirisho jog mano esas isymylejes.Matau tau tai nepatinka.Pasakyk jam tai.Shwelniai.Sunku shiais metais rasti tikra drauga… Šypsena

Pasiusk ant triju raidziu… Arba pasikalbek su juo, ok? Jei vaikis protingas supras Taip Supyks kokį porą savaičių į tave nereaguos po to aprims kai ką nors kitą sutiks…

parodei kad esi prieinama,o to jam ir uzteko

kaip tavo nuomone as jam tai parodziau…? Tiesiog visada buvom geri draugai o daugiau nieko…Šypsena

na, jei pernelyg nebijai jo prarasti kaip draugo ir turi kitu, geresniu, tai pakalbek su juo atvirai…jis arba isizeis arba nuleis juokais…Nekaltas

beje blogiausia tai kad jis kartais net pradeda svarstyt kaip butu jei mes pradetume kartu gyvent…Mane tokios jo kalbos is vis veda is kantrybes…Bet kai pasakau, "baik neissigalvok", jis atsako jog juokauja…nors taip neatrodo…

Ti paimk jam pasakyk viska atvirai kaip y ir ko tu is jo nori ir pasibaiks visos bedos Taip gal … Nekaltas

turiu draugu, bet tokio kaip jis, kad butume pazistami beveik visa gyvenima tai ne…

nieko nepakeish, esu tajp praradus ne wiena super drauga

pasishnekek su juo atviraj gal supras…
pavasaris TaipLiežuvisJuokiasiCha cha

Siūlau pasikalbėti…Nekaltas Jei jau anksčiau kalbėdavotės atvirai, dabar irgi turėtumėt tai padaryti. Negali būti vien tik draugystė jei netyčia vienas apie kažką rimčiau galvoja. Turi būti viskas aišku.Gėlė

Geriausi vaistai-kalio cianidasNekaltas

[quote]rex rašė:
Geriausi vaistai-kalio cianidasNekaltas
[/quote]

nu zdrasti…Nekaltas

Siūlau gerai pasidulkinti su juo, o po to pasakyt kad sexas čia buvo kaip meilužės su meilužiu, ir dar pridurk, kad norėtum kad taip ir liktų visalaik.Turėkim savo gyvenimus, o mes likim gerais draugais.
Manau tikrai jis tave supras ir liksit gerais draugais.Mirkt

nzn kiek man sumokesi uz patarima? =-)))

Nuvaryk kur nors nusigerk pas1p1sk su juo ir po to skayk neko tarp musu nebus sorry as buvau girta bukim toliau draugais =-DD. Po to paieskok jam kokia drauge jei labai lys sakyk nori as tau surasiu drauge tu fainas bahuras ir viskas.
Sugebesi?
Liksit draugais pamatysi arba erzinkis toliau.