ka darot su moliugais

ka darot su moliugais

pasodino mama darze du moliugus ir labai jau daug ju uzaugo. Net neisivaizduoju ka galima is ju padarytiNekaltas

gal turit kokiu ideju???

Zhinau kad verda koshes,daro mishrainius ir shiaip valgo … bo laaabai sveikas tas’‘fruktas’’ Cha cha

supjaustau griesineliais, ir kepu pamirkiusi tokiame jovale: kaiushinis+miltai+druska. valgau su pomidorais ar agurkais.

aha reiks ryt pabandytiTaip

su moliugu nieko,bet jeigu buna seklu daug ir normaliu tai issirankioju ,ir susidziovinu o paskui valgau Liežuvis Mirkt

isskaptuoju ir zvakides padarauŠypsena

sriubas mama daro ir valgo.as tai ju nevalgau,nes man nepatinka tokios buizosNeAle gali pabandytNekaltas
vandeni verdi bulves,morkas,kitas darzoves ir moliugus,o kai isverda,su mixeriu padarai is visko tokia kose.

Jei spausi obuoliu sultis, tai supjaustyk moliuga, isimk seklas ir spasuk kartu. Gaunasi liuks sultys. Ir sako l. daug vitaminu yra siose sultyse.

siaip obuoliu suklciu visai nemegstu, bet gal reikes pabandyti

gerai sumastyta - obuoliu sultis maishyt su moliugaisJuokiasi
siaip moliugai ir visi is ju "gimines": cukinijos, patisonai, etc lietuvoj naudojami tik papildomam " balastui" pridet. Vistiek skonio ner, kai muila ziaumot.

ei ei apie patisonus tai gerai arba gerai,kai buvau maza mama juos konservuodavo tai man jie laabai patiko

koncervuoti patisonai su svarainiais igauna ananasu skoniŠypsenatas pats ir su moliugais.Visaij nieko…Nekaltas

Juk arteja lapkricio 1-oji, bus kur panaudoti. Ko cia pergyveniCha chaCha cha

ash ish moliugu sriubyte verdu, ir visaj skani gaunasi Šypsena
rejkia geraj prinokusio, oranzhinio moliugo, ji paimt supjaustyt mazhajs kubeliais ir det i mazha kieki vandenuko. pavirt, kol suminkshtes, taad griebt mikseri, geraj ishplakt, kad gautusi tyrele. idet truputi druskos ir paskanint grietinele arba pienu Niam niamLabas

uzjauciu, kad nesi ragaves tikrai laaaaabaiNiam niam skaniai paruostos cukinijos, patisonu ir etc…

Su moliugais esam susitare - jie nevalgys manes,o as ju…

kai kepi blynus itarkuok moliugo - labai skanu zinok Niam niam

Mes irgi turim daug moliugu tai kepam blynus is ju… Beje artinasi Halloween’as… Laimingas Su moliugais galima ka nors sukurtiTaip

ziemai koncervuoti moliugai Niam niam "daugkartiniu" virimu skaniau, tik dugokai terliotis reikia, bet jei is kart virsi, tai ne kubeliai, bet tirele liks…Nekaltas