ka darot kai masina sugenda bevaziuojant , kelyje ?

ka darot kai masina sugenda bevaziuojant , kelyje ?

Man tevai nupirko nebrange masina ,pries kelias savaites teises tiktai issilaikiau. Tai kai vaziuoju visada apie tai galvoju ka reiketu daryti, jei kazkas bevaziuojant atsitiktu ir sustotu masina. butu idomu sužinoti.Cia aisku klausimas daugiau merginom , moterim nes vyrams tai turbut perdaug nesukelia kokiu nors nepatogumu.Šypsena

Isijungi avariny (tox trikampis raudonas ant mygtuko dazhniausiai buna),atsidarai kapota (na ta irgi reikia moketi padaryt Cha cha), atsistoji rak… t.y. pasilenki po kapotu ir nustaciusi super protinga zhvilgsny viska nuzhiuri… Apakęs Prisiminti reikia zhaidima vaikysteje megta “surask 10 skirtumu” Cha cha… Jei shis zhaidimas nesiseka, ar aplamai pirma karta po kapotu zhiuri - pabaiga visvien aishki - lauki kol kas nors sustos… Cha cha

As siulyciau, kol masina veikia, rask zmogu, kur parodytu kas kur, ir kaip galima ka taisyti. Aiskiai, jei turi mobiliu, tai gal palauksi, kol kas atvaziuos isgelbeti. O kartais, ir tas neveiks. Taigi, jei pasiruosiusi rankas sutepti, ir nebut princese…

Ismok:

  • Patikrinti, ar tepalo yra, kaip pripildyti
  • Kiek reikia oro prileisti i padangas
  • Kaip pakeisti padangas
  • Kaip prikabinti duslintuva su kojinem (kai atves)
  • Kaip pripilti visus kitus skyscius, ir kada galima tikrinti kurias (neliesk radiatoriaus dangcio, kol karstas)
  • t.t., ir viska kita, ka bet koks zmogus gali tikrinti, daryti. (Nepasiduok vyriskiams). Mano tevelis nemokejo, bet mane ismokino draugas pries 15 metu. Man praverte nemazai informacijos.

Durnas klausimas…Zinoma-bandau taisyti. Nepavyksta, nu ir px, vistiek niekas nenuvarys, geriau alaus pagurgti.

vasara 999 Šypsena Nu kaip dėl rimtesnių gedimų tai nežinau… Gal turėk Paskambink prie savęs tokiems atvejams… Aš nekaltas
O va ką daryti, kai kely nuleidžia padangą, tai mus instruktorius gerai pamokino Gerai Reikia vežiotis bagažinėj butelį. Kai atsitinka tokia nelaimė, išlipi, pastatai butelį ant kapoto ir lauki… (dar gali mašinos pakėlėją rakoj laikyti, kad aiškiau būtų) Būtinai kas nors sustos ir pagelbės tau nelaimėj Cha cha

Tai va paprashyk kad dar ir telefona nupirktu Šypsena kad pagalba ishsikviesti galetum

LediGėlės geras patarimas, pasistengsiu prisimintLiežuvis

O siaip apskritai sutinku su DarPo1, beveik viska man aprode tetis, kai pradejau vazinet, tik… su padangos keitimu man butu shakesApakęs Tiesiog nezmoniskai sunku atsukti tuos varzteliusAš nekaltas

O siaip vairuotojai draugiski, kai buvo atsitikus nelaime, labai greitai sustojo padeti.

sustojuŠypsena

As tai pasiimu kirvi is bagazines ir pradedu “remontuoti” ja pradedant stiklinemis masinos dalimis, o baigiant visais sparnais ir padangomis. o salono neliesciau kad galeciau atsisesti ir ramiai pailseti…
Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

nu tau ir problema uzsivelki miniaka prasegi krutine ir iskelk ranka pamatysi kiek sustos padet o jai tu dar blondine tai is vis neatsiginsi pagalbininkuCha cha

Gerai

[quote]
Zamas raše:
Kai netikėtai kelyje sustoja mašina pradedi melstis, tada vėl bandai kurti iš naujo.

Kaip man patiko Jusu visi siulymai. Nuo degtines iki kirvio… ir miniaka… Ot, juokiaus… Man taip patiko patarimai, kad dabar ismesiu mobiliu, o vietoj to desiu degtines ir kirvi i bagaza. Mirkt

Zinai as tau pasakysiu taip tu atsidarius kapota is kelio puses pasilenk ir vaidink kad ziuri po juo ir asd tau garantuoju jog nepraejus ir 5min sale sustos tas kuris tau pades. Šypsena

TRANZUOTIGerai

bandyk, TRANZUOTI…Gerai

Man tai dazniausiai pati sustoja .Labai patiko visi jusu siulymai tikrai pasinaudosiu. Nes man kazkaip nesiseka ,sugedus buvo keleta sykiu, pirma syki ir beto tada buvo pirmas kartas , kai isvaziavau uz Kauno ribu, tai padanga sprogo viduri lauku , turejau tik atsargine padanga ir jokiu raktu, tai dabar vazineju su visa “amunicija” , nes tada vos ne pora valandu pralaukiau , kai pamaciau traktoriuka atvaziuojanti labai labai apsidziaugiau, geras zmogelis pasitaike , net atsiveze irankius is namu ir padanga pakeite . Siaip vairuotojai pas mus nepalieka nelaimej. Didelis ACIU padejusiems nelaimej P309 .Mirkt

labai įdomu, kaip Moterys su “visa amunicija” pasikeis padangą Cha cha Kad man ne visada pavyksta ratą atsukti be vamzdžio, ypač jei su pneumatiniu raktu servise užsukta Šypsena
Įsivaizduoju Moterys atliekančią įprastą šokį ant kryžminio rakto, tik su kulniukais Šypsena apsisiuot galima.
Bet pastangas labai vertinu Gerai Gėlės

O šiaip, ne paslaptis, kad dėl oro trūkumo rate mašina kaipo ir nestoja Aš nekaltas

"visa amunicija" reikalinga tam kad sugedus ,pasitaiko kad sustoje zmones irankiu neturi ir todel padeti negali .