ka butu galima padovanoti gydytojui chirurgui

ka butu galima padovanoti gydytojui chirurgui

labai simpatiskas ir geras zmogus, apie 50metu, ten koks konjakas kuri megsta chirurgai tikrai man atrodo neitema, gal patarkit- kazka labai paprasto bet krintancio giliai i sirdi ir kad prisimintu visam gyvenimui Drovus

Padovanok jam savo sirdiŠirdisJuokiasi

na jei butu kitas laikas ir vieta…siaip dali sirdies jam jau atidaviau, nes NORIU kazka padovanoti kad prisimintu mane…bet jis turi zmona ir vaiku, kuriems metu tiek kiek man. sis variantas negeras.Šypsena be to neuztektu sirdies, yra ir daugiau zmoniu kuriems jauciu panashius jausmus Drovus

nuleisto kraujo doze Šypsena

Padovanok jam koki gera buteliuka ir ramuma

As kaip supratau tai Moteris noretu rimto patarimo ,todel nebukit tokie avinai ir patarkit o jei negalit tai gal isvis nekiskit durnu komentaru,Ne

Vardini skalpeli Cha cha
o jei rimtai, tai tiktu gera knyga su savo palinkejimu arba padeka, tokie dalykai protingiems zmonems islieka atmintyje Taip

Nu ka tu gali jam padovanoti zinai kiek tokiu zmoniu kaip tu ir tiek jis tu dovanu jau turi,kad nezinau ne ka patart.O siaip jo toks darbas remontuoti zmonesLabas

padovanok kojos proteza,gal kada nors prireiksŠypsena

soryy ziaurokai parasiau, bet suprantat juk savaidgalis

skalperyMirkt

Permiegok su juoMirkt

Vaika!Taip

LasalineJuokiasi

IstvirkusBlogaiVeee

IstvirkusBlogaiVeee

[/quote]

reikia kazkaip neatsilikti nuo vyru Juokiasi

O siaip jo toks darbas remontuoti zmonesLabas

[/quote]

manau suklaidinau jusŠypsena jis manes tikrai neremontavo, taip kaip jis bendrauja su ligoniais daugiausia ka galiu apie ji pasakyti- grieztas ir oficialus bendravimas. o jo geruma pamaciau kitoj aplinkoj, noriu jam kazka padovanoti tikrai ne del to kad remontuoja zmones, o del to kad yra geras zmogus. Mirkt

Suzinok jo avalynes dydi. Padovanok jam baltas odines klumpes.
Su tokiomis chirurgai darbe vaiksto. Jei jos bus lengvos ir patogios, kiekviena karta jas uzsidedamas su malonumu prisimins tave. Gal tai ne visam gyvenimui bet praktiska ir naudinga dovana chirurgui.

Du bilietus y spektakly.