Jusu nuomones apie usb flash drive (usb rakta)

Jusu nuomones apie usb flash drive (usb rakta)

Noriu pirkti usb flash drive,kitaip sakant usb rakta… tai vat norejau pasidomet jusu nuomones kokios firmos geriausiai butu ji pirkti ir mazdaug kokios talpos ar 256mb ar 512mb,kokie ju minusai ir tarnavimo laikas,bei problemos atsirandancios del ju? taigi laukiu jusu pasisakymu… busiu dekingas uz info… Cha cha

Nu dydis - tai prikaluso, ka zadi jame nesiot Šypsena, o pg mane ner skirtumo koki. Va kad butu pakabinimo galimybe gal, bet cia ne esme. Pas mane seniai pirktas transcend. Tai va jei zadi nesiotis i kompiuterinius klubus ar kur prie kompu kur windows 98 ir negali suinstaliuot nieko, tai pirk rakta su paprastu usb, nes jei bus usb 2.0 tai ant win98 reikia papildomai draiverius suinstaliuot kad atpazintu rakta

beje idomu butu suzinot kurioje firmoje pigiau butu galima rast… Cha cha

fortakas… ok kompiuteriai… infomega…

tai sakai nesvarbu kokia firma? na manau kad nereiks man win 98,nes daugumoj kur man prireiktu kompo tai win2000 arba win xp

Pasakysiu atvirai - pirk paprasciausia, pvz PQI firmos fleshiuka, nes kur prasideda “navarotai” ten pradeda kompai pyktis su tais “navarotais”. Esu ne karta mates nusivylima grupioku akyse, kai atsinesha prezentacija kokiam ishpustam dailiai nudazhytam fleshe ir xp vidury paskaitos paprasho draiveriu Mirkt Arva tiesiog neranda ŠypsenaO PQI Travel Disk usb2.0 128MB juzinu jau arti metu ir nulis problemu Mirkt

Hmmmz nusipirkau tuo metu buvusi pigiausia PRETEC i-Disk 2.0 256mb ir jokiu problemu su juo nors sake kad sitas gali ilgaj netarnauk ir siule per pus brangesni(zinot musuose kokie parduotuvese konsultantai sedi) Šypsena Vienintelis trukumas kad labai silbnai laikosi dangtelis vis atrodo kad pamesiu nes turi laisvumo, o seip liuks dalikelis.

dekui uz pagalba Cha cha

o kaip ten su tais fortako A-Data 256 Mb uz 77lt? niekas dar neysigijo? ar gal kokiu pletku girdejot?

USB Flash yra gerai, pirk i viskas.

kolega turi irgi dziaugiasi:/ nors nelabai senai irgi nusipirko

As pats naudoju Inteligent stick su 64 atmintine rakciuka ir viskas ciki eina. Ir nepirmus metelius naudoju Šypsena Tiesa, tikrai win98 nemato, nes jie nepalaiko plug&play Liūdnas Bet manyciau tai nekliutis.

siandien fortake buvau,sake sluoja tuos usb raktus,tai nepavyko nusipirkt… sake tik speja uzvest ir nieko nebelieka… Cha cha

Uzsisakyk Mirkt O siaip siulau mp3 playeri-flash drive. Pats ciupinejau, labai geras dalykelis … eini, muzikos klausai, nuejes kokias fotkes i atskira folderi sumeti ir grizti toliau beklausydamas Mirkt 256MB man pakanka, bet siaip 512 butu viduriukas Mirkt

Nusipirkau 1GB ir nešioju filmus kasdien po vieną.(330 Lt.) 125 ir net 512 pritaikymas siauresnis.

nju filma tai ir cd-rw galima isimest… brangokas tas 1gb geriau uz sia suma nusipirkt 120gb harda tai nors viescius bus… Cha cha