Jusu nuomones apie Praetorians

Jusu nuomones apie Praetorians

Siunciuosi toki strategini.Girdejau daug geru atsiliepimu.Ir norejau paklaust kokia jusu nuomone apie si geima.

Geras geimas, neturetu nuvilti taves Šypsena ypach jei megsti strategijas

kazkada bandziau… nieko ypatingo- nebloga grafika… siaip pas mane harde jis ilgai neuzsigulejo… Šypsena

Is qr siunti?

Kazkada zaidziau. Tikrai neblogas zaidimas, grafika nebloga ir misijos idomios. Prisimenu dar nemazai buvau nuejes , bet po to misijos pasidare neimanomai sunkios tad apleidau as ta geima … tai taip jis ir prapuole… Zaizdamas turesi labai apgalvotai gamintis karius ir musyje taip pat turesi ziuret kokiais kariais priesus pult. vien zo puiki strategija.

Nu ok toliau siunciuosi gaila tik kad antradieni ryte turesiuLiūdnas O cia tam kas klause is kur siunciuosi tai per eMule

NU bbz, ar apie ta pati kalbam ir galvojau, bet as losiau nu ten buriais tokiais, uzima kaima ir ten gali gamintis karius, palosiau kokia valanda , nu krc man tai gaidis atrode, per mazai vietos, ir nelabai ka ten pakariausi, mishkai vieni , unitu pasirinkimas: rodos kokie 5 unitai isvis galima statyt (pataisykit jei suklydau)

Kalbi apie ta pati.
Tas ir yra kad ten unitu kiekis neturi reiksmes… na nebent labai daug … tada turi.
Ten teip padaryta kad net su keliais skirtingais buriais gali sutvarkyti zymiai kartais net dvigubai didesnes prieso pajegas. miskai tai miskai - jie nieko netrukdo , tik raiteliai per juos jot negali.
Unit’u tai ten tikrai daugiau nei 5Cha cha

Labiausiai man patiko legionieriai (lyg ir) ir ju sugebejimas padaryti vezlio sarvaŠypsena

Labai neblogas geimas, ypach tiems kurie megsta Total War serijos zhaidimus Gerai
TopJoy, pataisyk temos pavadinima i aishku ir informatyvu !!!