Jusu nuomone apie zaidimus parduodamus parduotuvese ??

Jusu nuomone apie zaidimus parduodamus parduotuvese ??

Kaip vertinat juos pagal kaina, kokybe NekaltasCha cha

Nezinau kaip ten yra.O nezinau todel kad ash niekada neperku Taip

nuo pat tos akimirkos kai gavau ineta (1997) nepirkau nei vieno geimo

pasitaiko perku… siaip patikes daiktas kartais norsi butu normalus…
ar tingiu siustis…

pirkaus herausus 4, Šypsena
pritaikyta rusijos rinkai… turejau keisti blyn kompo nustatymus.
o pardavineja "tipo" rimtoj kompiuterineje firmohje.

koks skirtumas,nusiperki ir zaidi…Juokiasi

parduotuvese geimai Blogai, o gariunuose Gerai

Parduotuves geimus pirkti Blogaio geriausia tai pasiskolinti ir persirayti. Pas mane beveik visi 40 zaidu perrasyti. Todel geriausia visiems nusipirkt CD-RW ir bus O.K.

Labai gerai, kad jų yra parduotuvėseTaip. Kaina jei iš Rusijos, tai labai geraGerai. Panevėžy turguj brangiau piratiniaiPiktas
Tik blogumas toks, kad paprastai labai ilgai reikia laukt, kol jie iš Rusijos iki Lietuvos ateinaBaisu

Tie zaidimai tikras ***** kazkokie seni ir kaina ju dydelie!!!Geriau i turgu nueiti ir pacius naujausiu pigiai nusipirkti!!!Cia mano nuomone !!!(H)

As tai visada grajus parduotuvej perku (kaina 15lt), kai istraukia pardaveja piratiniu zaidimu deze is po prekystalio, tai net akys raibsta, pasirinkimas buna kaip minimum bent is 100 skirtingu nauju graju…

jo brangus ir senesni kartais nusiperku o seip tai persirasau ir draugu irgi bet jie perka uztad Šypsena))))) pvz naujausi sims 55 lt !!! Apakęs Apakęs Žliumbia Žliumbia

ECH prisimenu dar tuos laikus Kaip Visokius geimus uz 20 LITUKu pirkau oi koks **** BUvau vo daba persisiunciu per keles dienas nuo isleidimo (P.S jau c & c generals Penktadieni buvau rades isuti tik vo laiko neturejau )
O is parduotuvius isvis neapsimoka o piratinia irgi brangiai gauna si Vo as 1 cd uz 2 Litukus isirasau nusiperku 10 CD VERBATIM ir isikebu iskart jei koks COOL geimas o del FILMu ti turiu nusipirkes CD-RW kompakta ir parsinesu namucio ( as nenamie turiu ineta jei supratote ) taigi jeigu jus perkate is Parduotuviu Original CD’s tai COol bet jeigu is piratu turgelyje uz >10 LT tai jus Girtas Baisu Gertiau nueikit pas koki draugel uz 5 IOrasyt 100 %

o jie tie draugelei neturi sims ka? ka daryt

Liūdnas

Nervina mane tie piratiniai geimai Piktas.Negali buti tikras ar praeisi visa žaidima iki galo,nes daugiausia kur nors užlužtaBlogai.Perku daugiausiai rusiškusGerai.O Simsus visus orginalus susipirkau Liežuvis.Nes piratiniame paštininke namuose ištisai stovedavo ir švilpaudavo PiktasCha cha.
O parsisiusti iš ineto nei laiko nei noro nera.

Siaip tai dazniausiai siunciu viska is ineto, bet buvau nusipirkes "Mafia" ir "GTA III" Kaune Urmo bazej, tai viskas ejo normaliai Gerai