..Jūsų nuomonė apie Vilniaus rajonus privačiam namui statyti..

keliais sklypais desiniau mano generalinio namukas su krepsinio ir futbolo aikstemis…

darius - jo ten aplink idomiu egzemplioriu yra
o fules aikste naturalaus dydzio? Šypsena

Mulder–> tas sedevras kelios gatveles nuo manes. Jo kai pamatem tai irgi stebuklas buvo, bet kiek girdejau ten lygtais kaip viesbutis buvo statytas. Pries nusiperkant dabartini sklypa mes salia to sedevro kaip tik ziurejom 25a, kur dabar 4 namai pastatyti

…tai ar yra dar Riešėje normalių sklypų už normalią kainą?

Dzigitas,

siulau keistis patirtim apie paieskas - mes irgi ieskom panasiai uz 40-60 t lt . jei ka [email protected] arba ciaŠypsena

dzigitas, o kas ieina i tavo "normaliau sklypo" ir "normalios kainos" samprata.

pvz salia manes yra du laisvi sklypai. vienas kaimynas laukia kol i ES istosim,buktai zeme labai brags, kitas bulves augina ir visus pirkejus velniop siuncia.

tai ql gali bulviu zaodno pasikast

…OK - turėsiu laiko parašysiu.
…Prižadu Šypsena

…pagal mane normali kaina mano ieškomuose rajonuose yra ~4000/a. (dar priklausomai nuo komunikacijų).
…normalus sklypas - apie 12-15 arų, ne duobėje, ne per kurio vidurį eina kelias (pasitaikė ir tokių), pakenčiamas privažiavimas ir panašiai.

…Kalbant apie kainą, manau, ji 6iuo metu daugiau neturėtų kilti. Na, nebent kai įstosime į ES, dar pakils max 30%.

nu cia geras Apakęs per sklypo viduri kelias gal ir nieko … gali versla pradet ir babkes imt uz pravaziavima Šypsena
kiek teko kalbet su siek tiek raukianciais apie ta reikala tai 4000 raui normali kaina,
dar va reikia nepamirst issiaikint ar toje vietoje siukslyno nebuvo o tai pradesi kast o ten …

Balsas tai tikrai super!

Liux Gerai Taip Laimingas

Daug prisiminimu is vaikystes… puikiai pamenu klipa : Zombie… jis mane maza labai suzavejo … Šypsena

Myliu

Puikus balsas.Puikios dainos.

Man jos balsas yra graziausias Gerai Taip Angelas

fajnaj Taip

Man irgi kelia daug prisiminimų. Dolores O’Riordan yra mano megstamiausia daininikė Bučkis

Gerai