Jūsų įspūdžiai iš Italijos

Jūsų įspūdžiai iš Italijos

Rejyte rašė:

Svarbiausia, nevaziuok i Italija su ekskursija. Tik lakstysi paskui gide ir nesuspesi pamatyti tikrojo salies grozio…

pritariu Rejytei, geriau keliauk pati, o jeigu susiruosi su ekskursija, tai nepabijok atsiskirti nuo grupes ir paklajoti viena…
tikrai rasi, ka nuveikti, nes italija - nerealiai faina salis, be to vaikstant viena tu susipazinsi daugybe zmoniu ( aisku, jei tik nebijosi ju uzkalbinti ), pati rengdama sau marsruta, tu pazinsi tikraja italija
man si salis - viena mylimiausiu, turbut todel as esu Venecia Šypsena

Svarbiausia, nevaziuok i Italija su ekskursija. Tik lakstysi paskui gide ir nesuspesi pamatyti tikrojo salies grozio…
Galeciau tau duoti labai daug patarimu (nes metus gyvenau Italijoj), tik pasakyk, kiek laiko planuoji buti Italijoj ir kiek pinigu gali isleisti kelionei.

as buvau tik 5 dienas Milane, kai Taize ten buvo… paliko ispudi neispasakyta, noriu sugrizti… Girtas Flirtas, aisku ir italiuksciai fainulkos… susiradau daug draugu… Šypsena

Teko Italijoj wasara gywent… Joa, kazkas jau minejo, kad newaziuotum i keliones su gidais ir aplankytum kokius mazesnius miestelius… Labai tam pritariu!!! Man liabai patiko tox miestelis Grado… Mirkt Tei wa, siulau nuwaziuot ten… Cha cha

teko važiuoti pro Italiją… o šeip nedaug grožio pamačiau aš jos Nežinau Buvau Venecijoje[pasirode purvina ir prišiukšlinta, nors architektūra Myliu… pritariu kažkieno nuomonei, kad reikia važiuoti į kokį kaimelį pasigrožėti gamta… italai Myliu Niam niam Juokiasi

jezau lietuvaites tik nereikia alpt del tu italiuksciu, jau iki gyvo kaulo jie nusibode Veee geriau persimeskit ant ko nors kito pvz japonu Juokiasi

o seip ka cia daugiau bepridursi Girtas manau kreipeisi i Rejy ir ji tau viska puikiai nupasakojo kas kur ir kaip, nes matosi zinove Gerai

Toskana Gerai kulturos megejams, patartina tureti automobili ir gera zemelapi ir apvazineti miewtus ir miestelius, kiekvienam yra ka pasiziureti, bet taip pat labai smagu pesciomis keliauti, o zmonems, kurie piesia it tapo, tai kiekvienas metu laikas(ypac pavasaris ir ruduo)kur pasisuksi sedevras. Neapsakomas grozis akis paganyti. O miestai pasikulturinti ir apsisopinti pvz batais, arba siaip lauko kavineje pasedeti, vienas minusas, nera juros, ta prasme ji yra, bet jei vaziuoti prie juros, geriau tad rinktis kita vieta, Toskanoje geriau i gilumoje apsistojimui vieteles ieskoti Vaziuti geriausia ne su kelione, o nuomuotis privaciai vila, gal keliom seimom kartu. Ir sedeti vakarais su taure raudono vyno terasoje ir grozetis toskanos peizazu kaip is 17 amziaus drobes.

skaitau tavo mintis ir pavydziu… Girtas, kai isivaizduoju viska tai net kojas kerta… Italijoj atrodo net oras koks kitoks, tiesiog tokia faina dvasia vyrauja…