Jūsų dievaitis (mėgstamiausia įžimybė)

Jūsų dievaitis (mėgstamiausia įžimybė)

Ar turite Dievaitį? Aktorių, daininką, sportininką ar šiaip kokį žinomą žmogų, kurį garbinate. Jei taip tai kas jis? Kodėl?

Mano nuomone kvaila yra tureti dievaiti ir pvz rinkti jo nuotraukas, sekioti is paskos, skambinti telefonu ir dusauti i rageli ir tt. Pati dievaicio neturiu ir nenoriu turet Šypsena

Aciu Dievui ne…Aš nekaltas

man labai patinka Jon Bon joviŠypsenaLabai cool jo muzika,jo balsas labai geras ir siaip turi nebloga isvaizdaLiežuvis Na zodziu saunuolis jis!Taip Gerai Gerai Gerai Beje nebutina perdetai dometis zmogum (rinkti nuotraukas ar dar ka,kad galetum juo zavetis)

Neturiu atrodo Aš nekaltas Ir man jo nerejkia Liežuvis

iškrypėlistas jisai!!!

o siaip turejimas kazkokio idealo yra saipymasis is zmoniu nes jis toks pasts loxas kaip ir tu ir kaip as ir kaip visi mes-loxai

teij kad ash netikinti…Aš nekaltas
Cha chaCha chaCha cha Aš nekaltas

Jie reikalingi tik malalietkom va ka pasakysiu Šypsena. O siaip neisizeiskit kas jaunesni, bet mano manymu kvaila tureti dievaicius, Na man kaip zaidzianciam krepsini pvz idealas visada buvo M.Jordanas. Bet tik kaip nepasiekiamas pavyzdys.

Jop man irgi taip atrodo. Bet vis dėl to, nors ir neesu dėl jo pamišęs, man labai patinka amžiną atelsį Džonas Lennonas. Stipri asmenybė, vežanti muzika ir šiaip talentingas vaikis.

Taip aš durnas Baisu ir liabai keistas

niekad nebuvau pamisusi del kokios nors izimybes, nes man tai atrodo kvaila… o siaip tai graziausia, fainiausia ir visip kitaip -ausia pana yra Avril Lavigne, o vajkinukas taj net nzn… Aš nekaltas

2Pac’as…Taip

Neturiu tokio kultinio asmensNe

pati nieko negarbinu.o va viena mano klasioke yra pakvaisus del lenono,o kita del spears.jau geriau lenonas tada…Šypsena

Rytis Gerai Gerai Gerai Cha cha Cha cha Cha cha

Pritariu, kad kvajla tureti dievajti. Taciau jei kas nori prasau. Biat mano nuomone, kad jei zmogus turi dievajti, jis siekia atrodeeti, elgtis ir booti kuo panasesniu ee jee…
Ir apskritaj… Juk visi zmones eera zmones… Tiesiog vieni eera labew pasizeemeje, labew zinomi ir pan. Taciau taj nerejskia, kad jis eera idealas, juk taj paprastas zmogus…