jūros link...

jūros link…

sviestuvas griuna… bet spalvikes… mmm… Šypsena Gerai

Fortunyte sviestuvas realiai pakrypes Mirkt (atkreipiau i ji demesi)

na palangoj jau nebuvau gal metus Šypsena mat buvo VACATION IN ALASKA Šypsena bet pamenu, kad yra tox pakrypes Šypsena kazkas eidamas atsitrenke Juokiasi

grazu Šypsena

o cia viai man patinka

nerealus waizdelis Apakęs

cia turbut tavo fotkiu toks bruozas kad dauguma griuna.

Na ir grazus tas musu pajuris GirtasZinai…man tas zigzaginis sviesu zaismas ant tilto labaiii Šypsena Gerai

pzdc spalvos Apakęs Gerai

spalvikes liuks, bek kompoziciskai galejai labiau pasistengt, butum tikrai rades idomesniu rakursu

ir siaip jei as ten buciau tokiu metu tai isfotkinciau gal 20 kadru maziausiai is visu pusiu, kad butu is ko pasirinkt Šypsena

Maximusai, as jau pradejau pazinti Tavo foto MirktTokias Tavas nuotraukas rodau vietiniams draugams ir sakau: “Va, cia mano LIETUVA, as is cia, grazu, ane?..” Cha chaJau daugelis uzsikrete i Lietuva atskristi… Dar nete paieskojau baznyciu, kurios man yra nuostabiausias architekturinis statinys. Apstulbo zmogeliai, cia architekturos nerasta - mazi spalvoti namukai ir didele didele tokia betoniska baznycia ant kalno… Bet kazkaip vis tiek miela

REKOMENDUOJU Laimingas Gerai

neblogai sakyciau Geraikokybe pavydetina

Gerai…ypač gyvatukė… …Palangos elektrikam papeikimą… Mirkt

Kirpk virsuj ir kairej, bo kazkaip cia is desines i desine zvilgsni traukia Šikšnosparnis Bendrai, fotkinant asimetriskai nereiketu stoveti kelio viduriuke.

romantiska Angelas

pilnai sutinku

tik ziurek kad lempa ta kur pasvyrus i lubas kad neatsiremtu … Šypsena