Juokingas susitikimas...

Juokingas susitikimas…

Tai va, buvo toks dalykas. Einu per miesta, ziuriu Vilius eina. Tas, is grupes SKAMP. Sustojom ir ziurim vienas i kita… Sprendziant is zvilgsnio jis mane pazino (tiek kartu teko bendraut, autografus imt ir t. t.). Zodziu stovim, ziurim viens kitam i akis ir ne vienas ne zodzio nesakom. Taip ir nuejom kas sau… Dabar kai pagalvoju, tai juokas ima ir kvailai jauciuosi, kad ne zodzio nieko nepasakiau… Kam nepasakoju, sako “pasisveikint reikejo”. Nu zinau kad reikejo, kazkaip tiesiog labai jau nustebau ji sutikus, sado netekau. Cha cha Siaip nezinau kodel nepasakiau nieko, pirmakart man taip atsitiko. Bet jei dar kada susitiksiu, tai tikrai pasisveikinsiu. Šypsena

nu tai pasisveikint reikejo ! Cha chaCha chaCha cha
nieko visko buna, apsali vietoj ir nieko nebepadarysi Šypsena
susitixi tu ji nebijok Taip galu gale i koncerta koky nors nuvarysi Šypsena

o kas tu tokia busi kad jis tave pazino?

Taigi sakiau, as is jo penkis kartus emiau autografa, teko pabendraut labai fainai po koncertu ir t. t.

A kito karto gali ir nebuti… Šypsena

tau 14 metu ir jis tave pazino ŠypsenaCha chaLabas

Jo. TaipCha chaLiežuvis

Tai gal butum buvusi Viliaus naujoji pana, ot proga praziopsojaiŠypsenaCha chaLiežuvis

Taip Mirkt Taip Mirkt Taip Liežuvis

… nu ir kaip Mirkt Liežuvis tas ir t.VyraiMoteryst. , patiko Cha cha?

Ot ir saunuole! Gerai Ner cia ko su visais svekintis! Piktas Su vienu is Delfinu mokausi…, bet gi tai dar nereiskia, jog jis mane i koncerta ves… Graži

Su kuriuo?

SKAMP’ai man patiko. Jei labai faini, nepasikele, draugiski, nuosirdus ir mielai bendrauja. Jauciausi lyg buciau su gerais draugais.

Nepykit, bet graudus man tie zhmones kur ima autografus ir svaiksta ten del grupiu, mato savo idealus ir t.t.
Nesupratau ir nesuprasiu tokiu zhmoniu. Manau kad kazhas negerai su jais ŠypsenaŠypsenaŠypsena sutinku muzika geras dalykas, malonumas klausyti gera muzika. Bet svaikti del atlikeju, atsiprashau nesamone.

visiškai
TaipTaipTaip

As tau pritarriu. As nesvaigstu del zvaigzdziu. Jie tokie pat zmones kaip ir mes ir tik dirba savo darba, bet man vis vien patinka su jais bendrauti. Ilgiausiai bendravau su Andrium Mamontovu. Buvo labai idomu susipazinti su tokiu zmogumi.

Ateis geri laikai ir i tavo kiema Labas

Atsiprashau tik neisizheisk, bet su tavim tikrai JAU kahskas “negerai”. Klausimas toks, kas tau ishto viso ??? cia sheip neprivaloma atsakyti, baigiu ta tema, nes jau nelinksma darosi Mirkt

ojojojoi, atsiprashau tau juk 14m supratau viska Šypsena shiuolaikinis jaunimas gi Cha cha madinga zhvaigzhdes dabar pazhinoti. Kaip dainuoja ZAS “draugausi su manim gausiu tau SKEMP’u autografa” Cha chaCha chaCha cha

Su manim viskas gerai. As kaip tik stengiuosi susipazinti su "zvaigzde" kaip su zmogum, o ne su ivaizdziu. Ne karta del to pakeiciau savo nuomone i apie ji (ja) i blogaja ar i geraja puse.