juokas be priezasties

juokas be priezasties Žvaigždė

kodel zmones kartais juokiasi be priezasties?

Cia kazkaip su virskinimu susije Nekaltas

nes jiems uzheina tox dalykas mano kalboje vadinamas "KREIZU" …kai zhmogus zhvengia ish bet ko ir visai nudurnejaGerai

de paskutinio teiginio dar galime pasigincyti Cha cha

yra zinoma - jei zmogus pamiso - jis niekada to nepripazins, nes jam tai atrodys normalu, o kiti sakys kad jis trenktas Cha cha
tai jei zmogus zviegs be priezasties, jam atrodys kad jis visai neisprotjo, o kitiems priesingai Taip

Kas nors vistiek itakoja ta juoka.
Gal tik kitiems nesamoninga priezastis atrodoNekaltas
Nuotaika tiesiog Gerai, arba ziauriai Kanda, tada juokies bile juoktis …Juokiasi

Arba su zolyte… Nekaltas

Gal tik kitiems atrodo kad zmogus juokiasi be priezasties? Gal zmogookas ka nors labai juokingo prisimine,ar ka nors juokingo pamate,ko nematė kiti? Juokiasi

Man irgi taip buna kad kiti klausia ko juokiuosi Drovus Bet tik kartais…

o ka daryt kai toks juokas ne laiku ir ne vietoje? pvz viesajame transporte, arba tylioj salej…Šypsena

kai smegenis uzspaudzia tai nieko kito negali bedaryti kaip tik juoktis Cha cha

butentŠypsena pritariu visais galimais procentaisTaip

smech bez pričiny priznak duračyny

Gal jiems patinka arba linksma Nekaltas Cha cha

juokas ilgina gyvenima tad visi ir juokiames!!!Šypsena

O kodel kvepuojame be priezasties??? Tai ir juokemies be priezasties, visaip buna…

Niekas nesijuokia be priezastiesTaip tik kiti tos prizastis nezino Cha cha o jei ir tas kuris juokiasi to nezino Juokiasi tai jam ne viskas su smegenim tvarkoi Baisu tai va Juokiasi.

kaip tai be priežasties kvėpuojame???tai kokiu būdu deguonis pas tamsta į plaučius patenka???

hmmz… nezhynow ish ko juokiasi… ash tej ish wisko juokiuosi…

katik perskajchiau fraze : Myzhk pries weja - gurkshny gausi… JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiCha chaCha chaLaimingasLaimingas jezow atrodo wisaj nejuokynga… bet man kazko lynxma… ir jiuokiuosi LaimingasLaimingasLaimingas

nes buna linksma!!!seuip draugai pradeda juoktis tai ir mane kazkaip tas juokas uzkrecia p veliau engaliusustot juokusisCha cha

Kazkada kine,kai rodos siaip smagusŠypsena bet is puses bajeriu zvengiau saleje vienasŠypsena tai kazkaip nejauku ieseidinet buvoŠypsena paprasciausia tos situacijos man buvo panasiai pergyventos,uz tai ir juokinga buvoŠypsena o kiti tylejo ir nesuprato kame bajerisŠypsena