juodas ar baltas?

juodas ar baltas?

As labai labai megstu balta. Sokolada Liežuvis Va juoda tai tik po kompanijai su Vyrai valgau, kad jam maziau liktu Cha cha Cha cha tik nelabai suprantu, kas skanaus gali buti tame kartume (nu kur kakavos daugiau nei 70% Apakęs)
O jus?

Sveika sirsyt… Oi sutinku su tavim - baltas, baltas ir dar karta baltas… Šypsena o jei dar tas su burbuliukais-skylutem… Gerai niam niam!!!

O as megstu juoda. Liežuvis

Juodo nekenciu, o jei dar kartusis, tai isvis geriau jokio Cha cha megstu pieniska su riesutais, o labiausiai tai balta sokolada Gerai

as megstu irgi juoda su razinom ir riesutais
arba balta su kava (tox po 1 gabaliuka ir ji etaskuoti). nu ir dar prie arbatos su kavos idaru sokoladas puikiai tinka

nu to as tais balta megstu, alia ir pienisko nebrokyju, kokio tais princo su cielais riesutaisAš nekaltas alia tai nebutina ant kasdienio mano stalo tie visi cikoliadai, vot…juodo, nu net nzn, nebent uzeitu nenumaldomas noras ka nors saldaus insimesti, o po ranka turetau tik ta juodaji kartujiCha cha istorija apie sokolada ir diedus, kak vsegdaCha cha
sedime mes su kolege po pietu ir taip uzsimaneme balto sokolado, o pas mumi kaviarnioj kaip tik tokie maziukai baltojo sokolado saldainiukai pardavinejami po 60 cnt. 1 vnt. prie musu stalo kruva diedu, dedasi esa gerai isaukleti, inteligentiski, puikiu manieru vyrai, nors is esmes-supuve snobai…taigi, sedime mes su kolege, galime ir pacios nusipirkti aisku, bet vos ne choru:‘oi, kaip mums patinka baltas sokoladas’…nereaguoja…antra karta pakartojame ta pacia fraze ir isgirstame is vieno lupu:‘aha, man irgi’Cha cha trecia karta-jokios reakcijos…po ketvirto karto musu vienas favoritas atsistoja ir iseina…grizta su saldainukais, mes aisku ta turbine fraze:‘aciu labai, bet tikrai nereikejo’Cha chaMirkt o kiti kruti briedziai ir liko israude sedeti, vot teipCha chaCha chaAš nekaltas

A man tik juodas ciokoladas patinka - Gerai . Baltas tai Blogai - per daug saldus. Liežuvis

Man tai kartus juodas Šypsena

o aš visai šokolado nemėgstu. Nei juodo, nei balto.

PieniškąLiežuvissu riešutaisLiežuvis,prašau turėti omeny.Liežuvis

o koks sokoladas yra baltas…tai ka jis be kakavos…tai tikriausiai kokis tai tarybinis margarinas Šypsena

nu is bedos suvalgyciau kokia milka su riesutais. siaip geriau lasiniai su cibuliu Cha cha arba rukytas karsis Cha cha

Vo vo mergelka geriausias ciokoladas yra desra! Cha cha

desra skanu, ale ne betkokia. geriausiai stipriai padziuvusi, kokia nors “grudetoji” LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Na, jei nuo sokolado nukrypom prie desru, tai ir as savo trigrasi mestelsiu. PVZ, del manes visai gali neegzistuoti visokie pyragai, BUUUULKOS, sausainiai ir kiti panasus gaminiai. sokolado irgi gali beveik nebuti. Bet va visokie guminukai (nu tipo Haribo), tai cia jau geras daiktas. Taip pat ZIAAAAUUURIAI megstu saldainiukus “Bon Pari”, ypatingai tuos sintetikos skonio. Tik Amerikej dar neradau nei ju paciu, nei kazkokio panasaus atitikmens Nustebęs
O desra… Desra yra laaaabai gerai. Ypac rukyta ir sudziovinta. Tokia, kaip sutrauka kur gaunasi. Mergelka gerai pastebejo - grudetoji. niam niam niam. Jau seiles tysta ir skrandyje sultys isiskyre… Cha cha

Niu ash wel apie shokolada paporinsiu Cha cha.
Labiausiai megstu pienishka su lazdyno rieshutais, migdolais GeraiLiežuvisŠypsena. Po to, antroj wietoj - baltasis shokoladas Šypsena. O kartais ir juodas shokoladas sulenda, kai laaabai saldumynu noriu Cha cha.
Niam … am… kox skanus tas shokolado gabalelis, kuris burnoj tirpsta LiežuvisŠypsena.
Kiek girdejau… shokoladas ir nerwus ramina GeraiGerai

nevalgau sokoladuCha cha seniau megau, o dabar jau nebe… jau geriau vaisiai ir darzovesCha chaCha chaCha cha

Is pasisakymu galima daryti isvada, kad juodo sokolado gerbeju mazuma. Arba dauguma ju toki klausima laiko nevertu diskutuoti Cha cha Cha cha As ne pries juoda, nu bet neskanus jis man Nustebęs O va guminuku tipo Haribo visai nemegstu. Tada jau geriau zele valgyti, bent vesina Mirkt

Juodas, juodas ir dar karta juodas. Ir be jokiu ten razinu, riesutu ir pan. Paprasciausiai daug juodo sokolado. Karuna. Stai jis, tas tikrasis ir skaniausias Šypsena