Jums neatrodo, kad zodis "MYLIU" yra "metomas" i kaire ir i desine?...

man irgiŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

gal ir neperdaug jeigu tai sako mylimam zmogui!!! Cha cha

niu bet vistiek man gera girdeti tuos zodzius, net jei juos sako tik kox labaj geras draugas…

jio seip zmones jau nuvalkiojo ta zodi. atrodo kiekvienam gali pasakyt myliu, bet ar tai bus tiesa? tai gali tapti viltimi kitam kuria deja teks atimti. Kam skaudintis zmones…ne per seniausiai supratau zozdio "myliu" reiksme. Dabar tikrai nesakau zmogui, ad myliu jei to nejauciu. Seip "myliu" tikrai tai jausdama esu pasakiusi tik viena karta ir tada tas zodis tampa tokiu ipatingu…

Labai daznai zmones ne tik zodi meile taip meto,bet ir "as tave myliu" labai daznai sako tai kiekvienam todel ats zodis yra jau prarades savo verte manau…Ne

dar jokiamVyrasnejauciau meiles ir dar jokiamVyrastaip nesakiau

jau seniau man taip atrode… o kiek jis praranda savo evrta… priklauso nuo zmogaus… jei sakai kiekvienam ir kiekviena karta tada taip as tau pritariu… o jei sakai ji retai ir tikrai tai jausdamas tada tavo sirdyje jis vistiek lieka toks pat vertingas ir ypatingas nepriklausomai nuo kitu zmoniu

nu jop man ir atrodo kad be reikalo ta zodi naudojama ir aplamai manau jau meile ne taip suprantama…

Cha cha as jo bijoti nebijau nu nebent as ji tariu tai net kzkaip laikas sustoja Nežinau bet siaip tai jo per daznai jau pradetas wartotiKietas bet nesakykit malonu toki zody is girsti is artimo zmogaus(panos)Apkabinimas

[quote]cia mano shimtoji zinuteŠypsena

kas tau daros su ta meile nesuprantu nieko!

atrodo, todel ash tajp nesakaw, nes kokia chia mejle gali booti iki18? nu kazhkajp,. taj wo, mejle juk neleegu susizhawejimuj, simpatijaj, todel priesh sakeedami geraj pagalwokit ŠypsenaTaip

Labassveikutukai! niu man irgi taip atrodo…Man daug kas jau sake si zodeli (neskaitant tevu )Šypsena bet manau tie zmogeliai sake tai tik kad mane suzavetu.Nu as dar nei vienu netikiu,nes manau,kad meile turetu buti patikrinta draugystes, o to pas mane nebuvo…Nežinau Siais laikais manau zodis meile na yra sakomas per daug daznai,nors jis turetu buti minimas kur kas reciau.Turbut as esu senu paziuru kalbant apie meile Flirtas gal kas puodeli Kava?

tiesa,kad per daznai metom mes ta zodi…bet as ji esu sakiusi tiek vienam Vyras …kuri tikrai myliu…niekada nepiktnaudziavau ir nepiktnaudziausiu… niagalima…per shventas dalykas Angelas

pasakyti zodi myliu, nera blogai.

jei myli vaikina/mergina, kodel nepasakai…lyg tai butu nuodeme? jei tik siaip zaviesi, aisku nesisvaistyk - atrodysi nepatikimas…

pasakyti myliu savo artimiems zmonems yra sveikintina, jei mokame tai issakyti…

as sakau myliu visiems, kuriuos myliu - vyrui, vaikui, broliams, tevams, draugams…tiesiog, nenoriu, kad jei netycia man kas atsitiks taip ir liksiu nepasakius, kad sitie zmones man yra labai brangus.