Jim Carrey

juokingas,tiesiog gimes buti komiku Cha cha

Man jis nepatinka Veee Vieninteli jo vaidmuo, kuri galiu ivertinti teigiamai - KAUKE. O visa kita yra š… Kanda

vienas is fainiausiu aktoriu Gerai Taip Gerai

the best komikas… Juokiasi

Gerai aktorius!Dievinu ji…

Guminio veido vyrukas Cha chaGeras komikas ir aktorius Mirkt

…kai jis rimto veido, tai Myliu

SUPPER!!!Diewinu ji Cha cha Myliu Myliu Myliu Wisi filmai,kuriuose jis waidina tampa UNREALL!! Cha cha Gerai Jega filmas “Prielipa”,“Briusa Wisagalis” Juokiasi O kur dar topinis filmas"Bukas ir dar bukesnis" Juokiasiiswis numirt is juoko galima Šypsena Cha cha Zodziu,jei norit pasijuokt ir ieskot filmo-komedijos,tai rinkites tikten kur waidina J.Carey Cha cha Myliu O ir siaip rimto weido jis yra leliukas Myliu …Man atrodo as i ji isimylejau Juokiasi Myliu Myliu Kur su juo galima susisiekt? Juokiasi

liabai fainas akotorius Myliu Taip Flirtas Girtas Bučkis

zjb aktorius,komikas,vyras Myliu Tūsas Bučkis

Niu toks visai gal ir nieko Drovus

Kaip komikas gal ir geras Cha cha Bet šiaip man nelabai patinka Ne

Ei! O Jausmu galia (Eternal sunshine of the spottless mind)? Irgi super filmas, nors jis ten visai nesivaipe MirktLOVE JIM !!! Angelas

NIekas ir nesigincina, kad jis moteris ;0

Mano nuomone, tai jis be besaikio maivymosi nieko daugiau nesugeba Mirkt

Turiu labai daug jo filmu ir dar ruosiuos isigyti “Bruce Almighty” ir “Eternal Sunshine Of The Spotless Mind” Labai geras aktorius Taip Gerai Laimingas

N-E-R-E-A-L-U-S jis… Juokiasi Gerai Žvaigždė Myliu O jo mimikos… Cha cha Liežuvis

ne nu jis dievo apdovanotas… Myliu jau toks jega jis man… o apie mimikas isvis as be zodziu… Mirkt zodziu unreal… Liežuvis

neblogas Šypsena

Zjbs aktorius Taip NEmanau kad dar kada nors kas nors bus panasus bent kiek i ji Šypsena Super Gerai