Jeigu būtų tokia vienintelė diena, per kurią būtų galima daryti nusikaltimus?

aiciau maximos bazes alkoholio askyriu visa istempciau… Cha cha

Oooo… Šypsena net nzn,kaip čia būtų…Bet gal žudyčiau,paskui kokį Topo centra nusiaubčiau Cha cha

Oooo… Šypsena net nzn,kaip čia būtų…Bet gal žudyčiau,paskui kokį Topo centra nusiaubčiau Cha cha

hmz… wisu pirma ta diena atsilekcew iskart po 12 nakties, kad speciau wisko kuo dawgew nuwejkti… tada nulekciau ir apiplesciau swejcarijos banka… niuz tada isgerciau po stikla viskio su kokiu nors zewrej axujienu mafu… nugriauciau jau ir tajp wraskely pasvirusy pizos boksta, susprogdinciaueuro tunely (ner ce ko dzewgtis)… wat… niuz tada pries piespiecius apmetyciau prezidenturos langus kiausiniais, ir ant katedros ajkstes plyteliu nupiesciau didely pakso snukuty ir tada kajp nors jy isniokociau… Šypsenawat tada pietawciau su kuom nors irgi labai pasizymejusiu nusikalstamame pasaulyje… niuz o wkaarui surengcew didziausia pasaulio tusa, kur suwaziuotu milijonai wiso pasaulio metalistu, ir seip wisokiu rocko gerbeju ir tada axujienai pasitusincew, grotu zymewsios pasaulio grupes… niuz o pabajgaj mano tuso ant pagaliu butu priristos britney spreas ir wisos panasios stelos, ir pradziu butu apmetomos akmenimis, o galewsej su jomis daroma kas tik nori… uj uzweze mane fantazija… bet sejp wisko dawg prisigalvocew… jej tik tajp butu Cha cha Žvaigždė Apkabinimas Girtas

skrisciau i kanarus. blin, siaip netikiu kad tokia diena is vis kada nors bus, ar siaip butu, nes cia ju fantastiku fantastika. Nekaltas

1 reisu pora mokytoju uzpjauciau… poto zetume Cha cha

nieko nezudyciau Nekaltas gal ir nieko nevogciau…gal Cha chaD ne blyn nevogciau man uztenka ka turiu Liežuvis o i galva gal kam ir duociau Juokiasi

speju, kad nieko nedaryciau. nereikia man vogtu pinigu, nes as pati juos galiu uzsidirbti Nekaltas nuzudyti taip pat nieko nenoriu, nes kaip as manau neturiu priesu. na o jei mane kas nors noretu nuzudyti tai manau jie tai padarytu ir paprasta diena Drovus

na ir kam is vis paminejai tai? galejai is vis nerasyt , visi pamirstu Mirktatsakant i tema , tai jauciu as eiciau kur nors…aisku atitinkamai apsiginklaves Mirkti kokia parduotuve…bet tikrai nepulciau zudyt Nekaltasnors gal ir bijociau iseit Cha cha

As manau, kad tau reik issikraut, ar siaip ka naudingo nuveikt, nes nemanau, kad kadanors taj bus, ir nematau reikalo aptarinet, kas butu jeigu, ypac tokiu atsiprasant nesamoniu Šypsena (nenoriu nieko izeist) :] siulau, vaikine, nuveikt tikraj ka nors naudingesnio, nei kurt tokiais temas Šypsena ir apskritai mastyt apie tokius bereikalingus dalykus Liežuvis

Gerai, kad aš ne mokytojas.

apiplesciau maziausiai 5 sveicarijos bankus… Myliu Niam niam Cha chair dar kokia masina nuvaryciau… Šypsenazmoniu tikrai nezudyciau, nebent i mane kas kesintusi… Nekaltasbet stengciausi be zudymu…

Moderatoriai !!! nu pagaliau parodykit kad netik rakint temas bet ir banus det sugebat,nes tas klaunas jau nebejuokingas Blogai Cha cha

argumentuok.

Nu pabandykim.Temos lievos,rasomos totalios nesamones,isispisinejam is bangieciu,tik nevisi tai supranta ir aplamai asmeninis nusistatymas Cha cha

Čia asmeninė nuomonė, kur vertinimo kriterijus? Kitos šio klubo temos ne ką geresnės.

prašom pavyzdį?

Kas būtų, jei banus pradėtų dėti vien už skundus “man prieš jį asmeninis nusistatymas, uždėkit jam baną” ? Aš tą žmogų gyvai pažįstu, kitaip viso to nerašyčiau…

As pastebejau,kad jusu rasymo stiliai panasus Liežuvis

Nor ir nepazystu to zmogaus gyvai, bet pritariu sitai nuomonei.Visi cia esame lygus ir vienaip ar kitaip rasinejame nesamones ir pan…O asmeninis nusistatymas cia dazniausiai susidaro del netycia issprudusio neatsargaus zodzio ir po to jau tas nusistatymas nebesikeicia…Bet zmones juk keiciasi tiesa? Pamastom Nekaltas

Gerai, kad tik stiliai panašūs, nes daugiau panašumų nenorėčiau Šypsena. Bet aš jį ginsiu. Nes matau, kad užsipuolamas nepelnytai.

Nevisada yra taip,kaip tau atrodo Mirkt