Jeigu būtų tokia vienintelė diena, per kurią būtų galima daryti nusikaltimus?

Jeigu būtų tokia vienintelė diena, per kurią būtų galima daryti nusikaltimus?

jeigu valdžia nupsręstų pailsėti bent vieną dieną metuose, ir įvestų toką dieną per kurią būtų galima nebaudžiant vogti, žudyti ir panašiai, kaip jums atrodo kad būtų? Ar sėdėtumėt pasislėpę namie, ar eitumėt į gatves plėšti praeivių ar ką nors nužudytumėt, ar manot kad būtumėt nužudyti patys? Dabar atsakykit. Spėju atsiras daug tokių, kurie rašys kad aš vis skelbiu, koks aš vargšas ir taip toliau, kad aš gailiuosi savęs, bet prieš tai rašydami pacituokit, gerai??? Aš juk pykstu.

Jei atvirai,turbūt geriau žudyčiau,nej slėpčiausi ar leisčiau būti nužudoma. Žvaigždė~

niuz …AR BUTINA APTARINETI TOKIA TEMA??? juk ji bereikalinga…tokios dienos nebus…ir bla bla bal…niuz mano tema tikrai normalesne nei tavoji??? Šypsena Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nesijaudink gi taip Mirkt

nekokia tema…

Panelė “protingoji” Juokiasi Žvaigždė~

nuzudyciau savo trenery

O parodyk man bent vieną gerą temą čia ? Gal ta tema apie mokyklos tuoletus geresnė?

as tai nieko nezudyciau… Nekaltas nera nei noro nei tikslo del ko zudyciau Nekaltas

Apie nesamones neverta netgi diskutuoti… Blogai

Pavogciau bmw.lt/bmwe/common/popup.html?param1=0&param2=0 Taip Taip Taip Cha cha

as tai pavogciau kuo brangesne (arba ne) Cha cha tacka. tada eiciau apiplest banko, jei dar speciau pirmas…paimciau sharvuoty, nuvaryciau kur i pozeminy garaza su $$ ir laukciau kitos dienos Taip galeciau metus nedirbt…iki kitos tokios dienos Cha cha… p.s. kuo tu sergi, sirgai, sirgsi? Cha cha Nežinau

oi zudyciau!!!

Oi jaučiu, kiek atsirastų norinčių mane nužudyti Baisu.

lavonas sen, lavonas ten… nudobciau kai ka

sapneli tu…

nieko nedaryciau Nekaltas

Nužudyčiau savo anglų mokytoją. Piktas Galvą nukirsčiau. Cha cha