Jei pradeciau mokytis vaziuot su \"britva\"?

Jei pradeciau mokytis vaziuot su “britva”?

Ar staigi mirtis manes lauktu? Šypsena As nenoriu veltui leisti babkiu ir pradeti vaziuot su kokia "Jawa", tai pagalvojau… Gal ir kvailai pagalvojau… Pasakykit, drauguziai, ka manotTaip As tikiu, kad vaziuociau tiesiai i dangaus vartus Cha cha

niekur tu nenuvaziuotum jei proto turi Taip galima ten nuvaziuot ne tik su britvaNe
bet cia sunkus atvejis, jei ne karto nesi varinejas su jokiu aparatatu ir tai butu pirmas kartasNekaltas,a butinai tau britvaPavargęsŠypsena
paimk kokia silpnesny, svelnesny mota, o kita sezona jau ir britva nusipirksi gal, babkiu daug prarast per metus keiciat mota tikrai neturem prarast, o jei nuspirksi,dar tfu tfu tfu kur nesuvaldysi jos, tada bus boom ir po visu $$$Nustebęs

Su britva prarasi visus spoilerius Šypsena
Nusipirk 400ccm baika ir mokykis - porai sezonu dziaugsmo uzteks.

jo koki streeta iki 50ag pradziai

pigiausias variantas: nusiperki 750cc uzsidedi ribotuva ir vazineji, pramokes ji nusiemi ir vazineji jaip su tikra britva… paprasta, tik neaisq ar ishkestum taip vazineti su ribotuvuMirktCha chaCha chaCha cha

krc jei elgsies protingai tai viskas bus ok ir nepanukuok apie dangu anksciau ar veliau visi ten nusimalsim taip kad…

pradziai jej be praktikos, TIKTAI koks iki 500ccm…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
nes kitaip 8 is 10 tikrai prisiplosi…NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

pilnai sutinku su kitu nuomone pradeti nuo silpnesnio! patikek, daug litu neprarasi, o patirties igysi. galesi ramiau sest ant galingesnio.

baznycioje turiu pazystama kuniga…misias nemokamai uzsakysiu…

Ne

su britva dar spesi pavazinet. nes be jokios patirties - is tikruju - tik pro dangaus vartusNe

tai ka, man jau ******c? mano pirmas baikas 600cc (neskaitant su jawa starushke kokius 20km nuwaziawau, poto i kaima tewas isweze). nenoriu i kalnapiliLiūdnas

siaip tai nezinau kaip reix sawe sukontroliuot. sau prisiekiau, kad atsargiai wazinesiu, bet pirma karta islekes pagawau sawe!!! NORAS SUKT GAZA- NEREALUS. negaliu sakyt, kad greicio megejas su masina tikrai nelaxtau. bet britwa tox jau aparatas turbut

sukt tai gali, tik nepamirsk ivertint aplinkybes! ir vaziuodamas kada gatvej, pamates is salutinio kelio isvaziuojanti golpa, nemanyk, jog jis TIKRAI yra ‘protingas’ ir tikrai lauks kol tu pravaziuosi Laimingas

Mastyk protu ir viskas bus o.k. Zinau kad tai bus sudetinga bet bet bet. Is mano statistiniu duomenoo 50%ant50% Is pazystamoo draugu galima sakyt mokinosi vazinet iskart su britva. Is 4 du zuvo ;-/ Viena pasakysiu, pasisteng imt kuo mazesne CC

Galetum pasakyti kiek jiems buvo metu tada, kai prisitreske?
AA jiems AngelasAngelas

Mano pirmas mocas buvo 100 AG, 210 kg britva. Pries tai gyvenime nebuvau vaziaves nei su motoroleriu, nei su jawa - tik su dviraciu. Kaip matai esu gyvas ir sveikas. Aisku pradzioj buvo pora lengvu zuikiu, bet nieko ypatingo: padaziau spoilerius ir viskas.
Nesakau kad tai buvo idealiausias motas mokintis. Truputi per sunkus.
Svarbiausia savikontrole, saltas protas ir veiksmu analize Mirkt

tai buvo si rudeni. abiem 22 m.

del važinėjimo susiejimo tai nzn.bet patarlė yra gera…
Ne visada protas ateina su amžiumi , kartais jis ateina vienas …

neilgai…Cha cha
BET…jei visi taip galvotu,gatvese niekas nelakstytu britvomis!O kur akytes paganyti tai reikiaFlirtas…o jei dar atsiranda geras berniukas,kuris praveza…Girtas hehehe
o jei rimtai,tai savaime aisku pradek nuo silpnesnio,juk igudziai turi atsirast,o pradziai netgi ta pati JAWA tiks,vis du rataiŠypsena
P.S.Du ratai ir dviratis,biski ne tasMirkt