jei neimanoma myleti IR buti mylimam, geriau myleti AR buti mylimam?

jei neimanoma myleti IR buti mylimam, geriau myleti AR buti mylimam?

Tai nera banalu, paaugliska ar pan. nepamanykite taip…ne visiems nusisypso laime sukurti gyvenima kai 100%-ine meile spinduliuoja abu zmogiukai… gaila, mano atveju taip yra, kad turiu zmogu, kuris mane dievina, tikrai myli, noretu sukurti seima butent su manimi, bet… isties sirdutes gilomoj zinau, kad nejauciu jam to paties… Myliu kita zmogu (deja, su pastaruoju jau niekada nebusime kartu)… As nesu is tu kur skrieju i santuoka nemastydama, neskubu niekam isipareigoti, bet viskas link to krypsta… Tiesa as noriu seimos, maziuko angeliuko, zinau, kad ko gero tai mano pasauliui suteiktu dvasine ramybe, buciau laiminga, galedama visa save atiduoti tam maziukui auksiukui… galbut taip yra, nes anksti netekau mamos, na, bet ne apie tai dabar kalbu… Tiesiog nesmerkite manes, bukite atviri pasauliui, sau, savo mintims ir pasakykite kaip jauciate, kaip manote: geriau myleti ar buti mylimam? Aciukas; labai tikiuosi ne kandumo, bet nuosirdumo Gėlė

Buti mylimam visada geriau Girtas Taip Bet gyventi su zmogum, kuriuo nemyli neimanoma Ne. Taigi geriau myleti ir buti mylimam Mirkt

hmz sunku pasakyti… zhinoma geriausia kai ir tu myli ish visos shirdies ir kaij jauti jog tave taip pat myli ish visos shirdies, bet tokiu atveju kaip tavo, taij jeij tave taip stipriai myli tu jausies saugi manau su tuo zhmogum, tik nezhinia ar labaij laiminga… jeij sukursi sheima su shituo zhmogum, o veliau sutiksi ir isimylesi kita, kils kitas klausimas “ka daryti? ar skirtis ir eiti pas mylima zhmogu, ar gyventi ramiai su tuo su kuriuo esi?” sunku kazhka nuspeti kaip geriau pasielgti… turi pati pagalvoti ko tau labiau reikia ar beprotishkos meiles, ar pakanka ramybes, saugumo, pagarbos, prieraishumo galbut su tuo zhmogum kuris tave myli…

beabejo geriausia ir mylėti ir būti mylimam. O šiaip manau jei nors vienas iš poros nemyli, nieko gero iš tų santykių neišeis. Netikiu kad visą gyvenimą būsi su juo tik dėl prisirišimo ir tikrai neisi į šoną.

jeigu jauti, kad su laiku sitas zmogus taps tau labai artimas ir gal net isimylesi, tada pirmyn… o jeigu tau sitas zmogus slykstus ( na fiziskai), jeigu buni su juo tik del gailescio, tada gal neverta teketi …

Geriau tada nieko, drauga ilgai draugystei galima ir kita sutikti (susirast). Nori but viena is daugelio nelaimingu seimu ? O kas poto ? Skyrybos po 5 metu ?

jau geriau tada senmerge buti mano manymu negu kurti seima kur nera abipuses meiles Nekaltas

geriau mylėti ir nebūti mylimam, negu nemylėti, o tau kažkas po kojom griūva. aš neištveriu tokių dalykų. čia asmeniška nuomonė :>.

na tada jau geriau mylėti… Nekaltas

jai jauti, kad tai “netas” zmogus - netekek Nekaltas

geriau buti mylimam… Nes myleti ir kankintis, tiketis… uzkniso. Geriau buti mylimam

arbata ? o tu liekna ? Flirtas

taip, o kuo tai siejasi su tema? Nemaniau, kad fizines savybes turi itakos tikrai meilei, nors kita vertus, gal… gal nereiketu taip kankintis, tiesiog buciau kaip rutulys, gal ir meiles atzvilgiu nereiketu sitaip kankintis… Nustebęs

Myleti kai taves nemyli…NEVERTA kankintis mano nuomone! geriau buk su tuo kuris tikrai tave myli…O jei jo nepamilsi tai atsiras kitas kuri ir tu ir jis tave myli! sekmes Gėlė

Na kur jus matet tokia abipuse lygiaverte meile?Gi nepasversi jos kilogramais,ar metrais nepamatuosi.Porose vienas myli,o kitas leidzia save myleti…Geriau buti ta,kuria myli… Flirtas