jei mergina su jumis permiegotu per pirma pasimatyma .....

jei mergina su jumis permiegotu per pirma pasimatyma …

tai is viso sito galima spresti, kad vis delto greiciausiai vaikinai pagalvotu, kad pana k***a?
bet juk merginos irgi zmones. jos irgi gali noreti vienadienio meiluzio(o gal ir ilgalaikio).Aš nekaltas

KARSTUTE rašė:

jei mergina su jumis permiegotu per pirma pasimatyma jus pagalvotumete kad ji lengvai pasiekiama?Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsKietas

jei ta mergina man patiktu labiau nei vienam vakarui (cia dar iki sex’'o) tai taip ir baigtusi grazios draugystes pradzia Cha cha
O jei abieju tikslas butu vienas-sudegint kuo daugiau kaloriju, tai…hmmm… gal ir nieko negalvociau Cha cha

Kad daugiau tokiu butu Cha chaCha chaCha cha

KARSTUTE rašė:

na zinot paskaicius jusu nuomone tikrai galima pagalvoti kad ta mergina k***a o argi butu labai smagu jei merginos su jumis taip elgtusi?

O tu tikra kad mreginos taip nesielgia Cha cha as viena asmeniskai pazystu. Kai jai reikia ji pasiema Šypsena ir nuo to niekam tikrai neblogiau. Tik geriau, nes neturint nuolatinio draugo tai vaistas nuo baisios ligos "astraus ne.da…istito"
P.S. "SORI" Šypsena

Na as tai "padares" ja,dar 9 menesius netureciau ramybes, bet tos devynis menesius dar pabendrauciauŠypsena))). ir po to nusipirkciau marskinelius [/have a nice life with your child]

tokiu lengvabudziu merginu kaip tu truksta labai daryk ir toliau taip arba varyk i Amsterdama Cha cha Cha cha Cha cha

Bet cia tai rimtai geras… Cha cha taigi klause apie permiegojima o ne apie sex’'a Cha cha Cha cha Cha cha taip gali greit uzsirauti… Tai question number two: su keliom esi permiegojes? Cha cha

Taip taip taip. Ir jie dazniausiai taip pagalvoja…is vakaro priburia…pasaku pripasakoja…o is ryto…aciu uz nuoma…viso gero…na antras susitikimas dazniausiai tada buna ir gi del to pacio…Nors…buna isimciuŠypsena