JAV viza. kaip ja gauti, variantai, pasiulymai, patarimai,perspejimai,pasidalinkit!!!! kaip ruosti d

JAV viza. kaip ja gauti, variantai, pasiulymai, patarimai,perspejimai,pasidalinkit!!! kaip ruosti d

prasiau atostogu vizos vasarai, kad aplankyt Vyras, kuris isvaziuoja po poros sav i US. nedave. ar verta prasyti dar karta? tipo nors esu Universiteto studente ir turiu nuolatini darba- vizos prasyma atmete, atseit nepakankamai irodymu, jog gyvenu UK Nekaltas

o kur prasei vizos, UK ar LT ?
Kokia viza , kiek ilgam ir kokiais tikslais tavo vaikinas vaziuoja i US ?

prasiau Londone, norejau gaut Holiday viza dviem men siai vasarai. mano Vyras gavo darba Michigan’o universitete, (jis turi J1 viza) trim metam, bet atrodo tiem diedam ambasadoj tai ir nepatiko, kad mes susizadeje. o rinkaus visus dokumentus ir man atrodo, jog ir durnam aisku, jog sugrizciau po tu 2men, nes as studijuoju UK universitete ir turiu darba (kur dirbu paskutinius 2metus) ir turiu nuomuojama buta, uz kuri tektu moket per vasara, anyway.
gal prasyt Lietuvoj? keliauju balandzio men 2 sav tevu aplankyt. ka manai, danai, duotu gal Lietuvoj? o gal dar karta prasyt UK?
esu lb pasimetus, nes tikejaus gaut ta viza… Nežinau

tikrai keista , kad nedave. Ypac Londone. Butu lt nedave, suprasciau.

Greiciausia, kaip tu ir sakai, nepatiko, kad jus susizadeja, o jis 3 metam i ten vaziuoja… Pagalvojo,kad ir tu tiek busi.

Nzn ka ir patarti. Kartais ir lt stebuklu ivyksta. Bet jau turi stampa pase (ar sistemoje, kad application received), ka kitaip galesi pasakyti ?

to stampo niekas nebededa. bent nuo pereito menesio-- jei deda, tai dar nezino, kad nereikia. o jis yra, nera-- who cares jau—nes viskas kompe. ir vistiek reikes ,kazka" pasakyti…

Gal kas turite patirties ar kokių kalbų girdėjote apie Martha’s Vineyard ir/ar Nantucket [abi salos in MA] salas?
ketinu ten važiuoti, todėl būtų įdomu išgirsti nuomones

Tikrai ne i ta tema itaikei. Irasyk i paieska cape ar Boston.
Lyg ir dvi atskiros temos buve.

Jei ka Boston temoje bandyk savo sekme. Kaip bebut, tai labai artimi taskai. Betkas esantis Bostone zinos ir MV ar N salas.

stampo pase ner, bet kazka i kompa rase, rtad garantuoju, jog yra info apie tai, jog prasiau, bet negavau vizos. greiciausiai, kad teks laukt kitu metu, gal tada duos Nekaltas

Šeip gerai Stalaktitas sako, bet jei nori visgi tik SIM, tai http://www.usasims.com/SIMs.html
arba dar geriau http://www.walmart.com/search/search-ng.do?search_query=sim+card&ic=16
_0&Find=Find&indexId=13cfb0c362ec&cdnHost=search-cdn.walmart.com&searc
hdropdowndiv=com.wm.module.305715.constraint&search_constraint=0

pasa skanuoja oro lniju kompanija kiek as skirdau. o atitinkamos institucijos pareigunas i pasa tik aki uzmeta kai pro vartus jau eini i sale ir ten pro tuos visus skenerius. mintis pamastymui… du prie dvieju nesunku pridet. tik pagalvot reikia Mirkt

Sveiki,
Reikia patarimo…
Esu buvusi JAV pagal bevizi rezima,ten gyvena mano draugasŠirdisJis 5 metai JAV,laukia interviu del pilietybes.
Planuose gruodzio pabaigoj man vaziuoti i valstijas,susituokti ir tada bandyti pasikeisti statusa ten Drovus.
Bet dabar isigilinau i bevizio rezimo salygas ir supratau,kad taip padaryti bus nelabai imanomaSkaitau
Gal kas jau turit patirties tokioj ar panasioj situacijoj,gal zinot kokia spraga…? PasaidalinkitPaplepėkim
Is anksto dekingaLabas

Is esmes logiska, bet… Abilenkiek zmoniu negavo vizu del BS priezasciu. Sitas beviznis, tai neakivaizdus akiu "dumimas"… Jie net nevadina "beviziniu", o paprasciausiai "supaprastinimo programa".

Dabar zmogus, kuris gyvena airijoj ar dar kur, bet pries simta metu negavo vizos, tai jam dabar reikia grizti i Lietuva ir gauti viza is ambasados? Koks cia plia bevizinis? Blogai… Cia kazkokia totali nesamone. Kam dar skiesti per visa Lietuva, kad padare “bevizini”, kad jo istikruju nera. Pas mus kaip pas ciukcius, viskas nenormaliai, nes normaliose valstybese pasa pasiemei ir skrendi, backround’as patikrinimas instantly oro uoste.

Criminal record’ai tikrinami elektroniskai dabar gi, nereikia niekur eiti.

Matau man dar neteks nuvykti i JAV dar kokia eniolika meteliu…

O kaip del mokslu? Pavyzdziui jei as mokausi aukstojoje mokykloje, is kur jie gauna ta patvirtinima kad as tikrai ten mokausi? Ar reikia atvezti is mokyklos pazyma? Ar tai isvis turi mazai reiksmes?

pridursiu ir as si ta-- man truputi keista, kad gavai ambasadoje turistine viza, nes, jeigu tikrai turi ant dienu buti zalia korta, tai kompe turetu rodyti, kad imigracinei vizai juda i prieki popieriai. man cia kazkas nelabai susideda.

nenoriu kartoti tu paciu temu bet pusdieni prasedejs saime forume neradau naudingos informacijos. gal kas patars kaip ambasadoj gauti ta viza. aciu Labas aciu labai Gėlė

Uzsidek shlipsa ir kostiumines kelnes. Sako labai padeda.

Tu cia atsakymu nerasi, rasi tik klausimus. Beviltiska tema, nes i ja nera atsakymo.

laukti kol Kerry isrinks prezidentu Kietas