jaunesniss....

jaunesniss…Apakęs

pilnamete as, kaip ir tu…Liežuvis blemba, nieko nebus–neiskels man bylos, jei tave pamylesiu…Liežuvis Cha chaJuokiasi ka daryt??Cha chaNekaltas

man tas netrukdo Cha cha

Jeigu jis nedaug jaunesnis,tai kodel,ne…bet siaip tai vyrukai juk veliau bresta,tai bent man idomiau su vyresniais…ŠypsenaNors fainu ir jaunesniu yra…bet su jais tik siaip laika leisti dazniausiai smagu bunaŠypsena

Aj man tai siaip tokia draugyste ne prie sirdiesŠypsena
jauciu musu nuomones nesutaptu su tokiu vaikinuNekaltas

industrija, kiek tau metu pala? gal iseitu kas, jei as netycia jaunesnis pasirodyciau Mirkt

aciu!Gerai labai grazi nuomone…GėlėGeraiTaipGėlė

lynnka:
Na zinai…klausimas isties sudetingas

Nieko sudetingo,visiskai.Net ir nemazai metu jaunesnis,aisku jei tau ne 20.Sakyciau ,netgi savotiskai prasiplecia gyvenimo diapazonas,ir jei jo pazistami yra mastantys,idomus zmones,gyvenimas atranda nauju atspalviu ir stipriai keiciasi,
bei jauneja.Manau,kad tai vienas budu neleisti pasenti savo paziuroms ir islaikyti gyvenimo tempa.Na,ragai?Lygiai taip pat juos
tau gali iklijuoti ir tavo bendraamzis ,ir vyresnis.Cia jau nuo
taves viskas priklauso.Be to,yra toks priezodis,zile galvon -velnias uodegon,taigi manau rizikos laipsnis,netgi mazesnisŠypsenaŠypsenaŠypsena
O is tiesu esme ne metuose,o tiktai zmoguje.

geras, man lygiai ta pati situacijaCha cha

[quote]geriau vyresnis,bet…galima pagalvoti ir apie jaunesnįJuokiasi

nejaugi daugiau niekas nesvarbu, tik "ar ciuvas grazus ir man patinka"???
nesutinku…Ne

ZIurint ant kiek metu tas vaikinas atrodo jeigu jau visai ant mazvaikoi tai jau aisku ,kad ne.Bet jei jis grazus ir tau jis patinka manau anziu galima pamirsti kartais…JuokiasiŠypsena

pagal mano memuarus atwirksciai buwo…Nekaltas

ir man del to ne kiek ne linxma…Nustebęs

respect! ir sekmes!GėlėGeraiTaipŠypsena

as Ne
man 19m, tai jaunesnis Vyras turetu but 18 arba dar jaunesnis- tai jau tikrai kad ne…

Viskas priklauso nuo zmogaus, kazkada buvau sutikusi jaunesni vaikina ir po to sakiau niekad su jaunesniais neprasidesiu, bet…
dabar draugauju su uz save jaunesniu vaikinu nors man 18 o jam tik 16, bet mes puikiai sutariam. Jis be galo svelnus ir siaip labai nuopstabus zmogus.
dabar tikrai manau kad vis delto verta draugauti su jaunesniu as tik uz GeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiLaimingasLaimingasLaimingasLaimingasLaimingas

… o vyresnes renkasi, nes jos labiau patyrusios…Cha cha Girtas Liežuvis

Aš manau,kad ne amžiuje esmė.Kartais jaunesnis gali būti žymiai protingesnis ir geresnis,negu vyresnis.Dažniausiai vaikinai renkasi jaunesnes,nes sako jos naivesnės.

as su jaunesniu nedraugauciau… geriausia kai kokiais 2-3m. vyresnis…

tai ko verti tuomet santykiai jei vyksta mulkinimas???