Jau atsibodo bet... Nokia 6610i, Labas, GPRS ir PC.

Jau atsibodo bet… Nokia 6610i, Labas, GPRS ir PC.

Daug rasyta daug kalbeta, bet nieko gero. Kas susidure konkreciai? Su telefonu eina vaikscioti po interneta o kai bandau su PC meta "pirmiau uzsisakykite GPRS" nelogiska nes su telefonu eina narsyti. Atkasiau kad pas noskiu GPRS modemo kreipties taskas maiso. Pas mane 1 kreipties taskas,2 kreipties taskas ir taip toliau. Reikia ji itariu keisti bet kuo. Kam taip buvo parasykite.

O 6610i turi modema?Nekaltas

Turi modema. Pats retkarciais pasinaudoju. Tik labai jau letai internetas krutaMirkt

su motorola kai tokia klaida mestawo padedawo pc ir telefo perkrowimas.o 3200 ir 3220 turi modemus?

3200 neturi, o 3220 dabar pats turiu ir nezinau, lygtais irgi neraGirtasNekaltas

tai butu malonu,kad tas kas turi 3220 parasytu ar pawyko ant pc pasijungt netaŠypsena jai pawyko wadinasi modemas yraCha cha persasi mintis jei 6610 turi modema tai ji turetu tureti ir 6220

tai reiks kada pamegint sujungt… Siaip 3200 kaip per kabeli prijungi tai nerodo nieko, kad modemas prijungtas, o kazkada teko per IrDa jungt tai rode kad rastas modemas, bet niekaip nejo jo sukofiguruot, vis koki errora mete, bet visose dokumentracijose parasyta kad nera…

man tai nesitiki kad nokia galetu taip pasisiukslint,juk motorola c350 turi modemaCha cha o tu turi usb laida?labai man pagelbetum jai pabandytumGerai

3220 turi modėmą. Vienai draugei pajungiau internėtą ant šio modelio. P.S. pirmiausia ką padarykite, tai atsisiuskite PC Suite šiam modeliui, tas galioja kalbant ir apie kitus modelius. Problema turėtum pradėti spresti nuo usb kabelio. Sekmės.

jo, buvom su draugeliu ir mes vienai pana taip padare

Bite turi 2 APN taskus isejimo i ineta:

  1. WAP - WAP puslapiams, LABAS palaiko
  2. BANGA - WWW puslapiams per kompjuteri naudojant kaip modema, LABAS bijau kad nepalaiko.

Pats asmeniskai sedejau inete per NOKIA 6610i ir per neoriginalu kabeli. Bet pas mane planas o ne LABAS.

Na o aš į internėtą išeinu per pc su labas APN WAP.