Jasaitis

kartu vienas kitam nugaryte trynet dushe whahahahaha…LiežuvisLiežuvisLiežuvis muilas nukrenta o jis su ta savo "taikliaja" ranka per Ignore pliaukst…

o man jinai kaiptik negrazi

nenusishnekek…jinai yra zjbishkiausia Moterys TaipTaipTaip

kas cia "kukarieku" pasake…???Aš nekaltasAš nekaltas kazkoks isiutelisCha cha hm…o tave Jasaitis per zhopa pasiutusiai darydavo?ApakęsApakęsApakęsCha chaCha chaCha cha

nu tau grazi o man ne. nu ir viskas

Cha chaBlogaiBlogai

Šypsena))

tai,kd tu pavydi,tai ir sakai,kd negrazi xexe!!! LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

isiutes pasiuto kai tiesa atskleidziauLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Cha cha

nu blia jau geriau i mergos nuotrauka ziuret ir drochint nei p*stis i shikna dushe su jos broliu, kaip,kad tu darai…BlogaiBlogaiBlogai fa chia tai tikrai fui fui fui…PiktasPiktasPiktas

prie ko cia brolis ir as nesuprantu tu sakai jei zaidzia kasi visi tai tavo nuomone jie visi i dusa tipo varo krustis tavo mastymas tai ka as zianu tau kiek metuku vaike?

krushasi ne visi, tik tokie dziumbros kaip tuMirkt po to pasivadina isiuteliais,kd shustrai atrodytu ir atvaro i banga.lt pavaidint kokie jie kieti yra…BlogaiBlogai

man sheshiLiežuvis Labas

pats tu dziumbras, lochelis paskutinis tipo vip narys ir cia kieta lauzi o siap manau tikroveje tu toksai lochelis kad turbut mieste kieto nelauzi nes gausi i nosi neblogai
Cha chaKietasKietas ir valink nx ozy

as tokiems kaip tu pedike mieste liepiu borta apziot ir po to spiriu per pakaushi. susna valink su jasaiciu pasip*st i dusha whahahaha IgnoreIgnoreIgnore