jamtumet?

jamtumet?

mano.automanas.lt/s/3574

Galetu apex imt ir daryt dar viena oldschoola Cha cha

Nu kas per tested…paspeliokim?

Biski pabaisiukas, keisciau i toki Cha cha bestdrives.org/skoda-cars/skoda-s110r-coupe-1107cc-1977.jpg

tas datsun tai i trulyka panasus, ciuju ir jaunas, jau senas buvo. Cha cha Cha cha Cha chakur bumbilas nx? Piktas

čia tau kerštas už visus įžeidinėjimus ir mano jaunos psichikos žalojimus

sukurkit su Manjaku partija Linksmybės Linksmybės Linksmybės Cha cha Cha cha Cha cha Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas

klausau db kaip brazauskiene pzdelina per telika. vuo uz bufetava as ir balsuosiu Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nu nx… Juokiasi

Tai mankakas pirko bumbula? Cha cha

aš tai už tomaszewskį Apkabinimas

Jakilaicio nebeziuriu n metu. Be progreso ten jau senai. Kajp kliveckos samokslo teorija Cha chaKas ja ziuri bbs zino Juokiasi

radi prikola Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi nu vis geriau nei uz tomasewskij balsuot gal, bet ten irgi kandidatas Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi zvengiu negaliu is jo, vardan cirko, net i prezidentus ji statyciau. Apkabinimas Cha cha Linksmybės Linksmybės Linksmybėsreik cia viska va tep youtube.com/watch?v=snrrdIL3DdI ir po to snulia pradet.

kokioj anglijoj nebus kokių rinkimų? emigruosiu ten, fiktyvią santuoką sudarysiu, kad balsuot galėčiau ir balsuosiu Kietas

ble ten dar yra skirtumas ką žiūrėt per tą besmegendėžę?.. Juokiasi

Toni, pala… pasensi, nupliksi, nukvaksi ir ziuresi. Cha cha

trulikas vaika augina, nuo 12:00 lnk.lnkgo.lt/video-perziura/8116/dviracio-sou-2014-02-06

siandien nakti oro uoste maciau viducha- eina nygeris gal triju metru ugio, haria liudaiedo, eina su tapkem, eda banana, ir is paskos balta lietuve kurwa velkasi 1.5m ugio. Juokiasi Juokiasi Juokiasi bled seniai nieko panasaus nemates, ale pabijojau fotkint, nes nu nx tuos papuasus, nuo tokio tikrai nepabegciau. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Stolcas sulendakaip toj shaqo fotkej jei kas dar pamenat Juokiasi