James Bond

James Bond

Ar nemanot, kad jau sito agento kariera pradejo blesti vis tolyn nuo sloves kuria kadaise jis turejo ? Paskutinis jo filmas tikrai nieko gero, tixliau jo visi filmai vienodi, tik skirias masinos ir bajriai.

ir megos skiriasiCha cha

hm …o kodel jie sublogejo? manau kad atsirado geresniu…Nekaltas

Man is vis James Bondas nelabai kaip aktorius Ne Nekaltas

Na nezinau, as tik taip manau, kad jau jo laikas praejo, nes jo filmai jau ispudzio visai nepadaro…

[quote]vasariukste rašė:
Man is vis James Bondas nelabai kaip aktorius Ne Nekaltas

[/quote]

nu jo, Austin’as Powers’as kur kas geresnis, kaip aktorius Taip

o Shtirlicas, tai ishvis - Gerai super aktorius Taip tik oscaro jam niekas neduoda Nustebęs

kazkada ateina laikas uzleisti vieta kitiems filmams ir herojams atejo laikas ir james bond…

o man 007 patinka kaip ir gudrytis Juokiasi

yo
Gerai

o man jau jis nuo pat pradziu buvo s…Blogai

nu jo, Austin’as Powers’as kur kas geresnis, kaip aktorius Taip

o Shtirlicas, tai ishvis - Gerai super aktorius Taip tik oscaro jam niekas neduoda Nustebęs

[/quote]

O kur dar tokie aktoriai-grandai kaip Terminatorius, Rokis Balbo, Forestas Gumpas… Cha cha

Labai teisingai pastebeta Taip

Siaip anksciau jis turejo didele slove, bet dabar visi filmai supanasejo. Daug sprogimu, ginklu, masinu…Nustebęs

na kodel gi, palyginus su kelta kitu panasaus zanro filmuku, tokiu, kaip "XXX" ir pan. Bondas nenugincijamai pirmauja. nors siuzetai ir panasus, taciau pats pateikimas skiriasi, beto tai vienas retu filmu, kuri veiksmas neviksta vienoje salyje ar kino pavilioje, o nuolatos keiciamos lokacijos