jamam


jamam

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=22 17192Sudomino, ryt vaziuoju ziuret, jauciu reik paimt ant pardavimo, gera kaina, tikrai kas nors brangiau paims

Bais grazus sitie. Man jau senieji S klases dviduriai grozio etalonas. Apkabinimas

banas

senieji cl’ai Apkabinimas sitas tai toks, so so Šypsena kai pas mane buvo 230, tada pabego Šypsena o jis begejosi ko gero sesta saiba, kai tuo tarpu man reikejo 4ta iki 7k sukti Cha cha

verta demesio Gerai

Jamk 3vnt. Taip Gerai

Sako su dujom nekaip draugauja, neapsimoka Velniūkštis

Jo,dvi dienas darzelyje pietu nevalgysiu ir paimciau toki iskart,kaip,darysiu kaukena prie sankryzos kazi?

Admin, pasenusios zinios Mirkt ten girdejau kazkokia kruta penkta duju karta…tai ta mol draugauja Mirkt duju tada tik 26 ryja Mirkt

Cia jei kam kiltu klausimu koks foto idejimo tikslas Mirkt[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.694311.1…-=(13298 70917](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.694311.1…-=(1329870917)

blin ir Cl’o atnaujinimas isejo Veee nx vaira subjaurojo su tais lievais mygtukais blin kaip ir pas E, S klases Veee Veee Veee Kanda

cl gerulis Kietas

Mano akim ziurint patys graziausi CL’ai buvo sitie allsportauto.com/photoautre/mercedes/cl/65_amg/2003_mercede s_%20cl_65_amg_01_m.jpg

Kad kas taip paskolintu, tai pirkciau… Cha chactv.lt/video/1434/Masonai-Recidyvas

www.melon.lt nauja radijo stotis internete, gal kam patiks Labas

bobu zudike, tu visiskai teisus, apie ta ir kalbam Mirkt man apskritai, ne kad tai pats graziausias cl’as, bet graziausias mersu kupas Mirkt

Dominique beje pas situos tuos senesnius stovi ribotuvas prie 250km/h Cha cha Bet pagreitis pas koki CL63amg tai labai labai neblogas,o kupas visgi 2 tonas sveria Mirkt

kazkada is mano darbovietes vienu metu isvazinejo naujesnis ir senesnis amg’inai, tai be galo nesveikas ismetimo garsas Šypsena net budelej vibracija jautesi Cha cha

atsiliekat su stilium biski Nekaltas