izoliacija


izoliacija

Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

prajuokino nuo ryto, net ir karantinas pasimirso Cha cha

m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1sCtFogbEF0Ger3zQtYjZ7nAXc b11in NsbGDmmsRXCkBSVRPC1VE0GBco&v=GLH5_grD3J4&feature=youtu.be

Pradėjau klausyt, bet jaučiu, reikia ikalt dezinfekcijos

Juokiasi

as kazkaip manau kad ateitis ne elktroj o vandenily pokstas juokingas Gerai

bet mersas kazkaip nuejo nuo tos temos, su vandeniliu eksperimentavo pries metu 15?

nemanau kad nuejo. jauciu ne vienas brandas tykiai dirba ta linkme. nu nes realiai isvysyt, sklandziai veikiancia, infrastruktura elektros krovimo tai tokia biski misison inposible. bent jau kolkas unilad.co.uk/technology/tesla-drivers-stranded-in-hal f-mil e-long-queue-to-charge-cars/

Dirba tik debilai su vandeniliu. Normalių gamintojų jis jau seniai nurašytas. Pirma, tai dėl pačio vandenilio fizikinių savybių. Antra jo gamyba. trečia jo efektyvumu. Skaityti Toytos skiedalus, kur savaime įsikraunantys hibridai… Net pačios Toytos kažkada buvo pasakyta, kad vandenilis yra ištikro g…s.

vandeniliui padaryt visą infrastruktūrą turbūt dar brangiau bus nei elektrai

atomas ateitis Taip

33, gerai kad tu ne ■■■■■■■ Gerai Juokiasi

Dabar degalines nuo nulio padaryt irgi atrodo mission impossible. Bet possible. Kai elektromobilius pasert elektra yra tikrai impossible. Nera tiek gamybos pajegumu, elektros nepasandeliuosi tinkle ir i prieki nepagaminsi, patys tinklai riboto pralaidumo.

Robi, elektrine auto kraunas valanda, vandeniline uzkrovimas 5 minutes.

Aha ir po 10 užpylimų degalinė tuščia Juokiasi

naktine elektra sandeliuoja, o galetu kraut i masinas per nakti.

aga, tuscia kaip tavo galva?

Vandenilio slėgis, tam, kad bent kažkiek jį galėtum jo sutalpinti į talpą daros virš 700 bar’ų Juokiasi Tu suvoki koks čia slėgis, kad padangoj tik 2,5bar tau palyginimui. Kokios talpos anglies pluošto turi būti. Tas pats anglies pluoštas jau daros sunkus Juokiasi Ai nepaminėsim, kad vandenilis kai dega žmogaus akis nelabai mato, O tai kad vandenilis yra skvarbus irgi turbūt nereikia priminti. Dar pavardinti pliusus?