Ivyko.... Jusu artima gletu isgelbet ...lt - teisiniai aspektai

Ivyko… Jusu artima gletu isgelbet …lt - teisiniai aspektai

Banali ir daznai aprasoma spaudoj situacija. Skambutis nakti: Jusu sunus (dukra ir pan) papuole i avarija, nutrenke zmogu (daznai neblaivus) gresia tiek ir tiek, bet…galima sutvarkyt uz kokius 3000 lt. Visi skaitet, zinot, viskas lyg ir aisku. Kai susiduri realiai iskyla klausimu. Ar taip sunku tuos gudruolius policijai priciupt? Realiai nubaust? Juo labiau kad iskart informuoji apie skambuti, o jie - aaa…, tai gerai… nepasimetet…aha…labanakt … Lyg ir noretum padet tiems patiems policininkams (ir kitiems - sumazetu tokiu skambuciu), juk jei kazka apgaus, tas greiciausiai kreipsis i policija, jiems - dar vienas neisaiskintas nusikaltimas, minusas taip sakant. Ar cia, teisiniu poziuriu, taip sunku irodyt ir nubaust, kad net neverta polocininkams prasidet? Tada geriau paciam bandyt su skambinusiais “pasisneket”,- bet gali po to sulaut pareiskimo del pvz. sveikatos suzalojimo…kas irgi ner gerai Cha cha (nezinau kuo gresia teisiskai), zodziu - paradoksas kazkoks… Ka manot?

Turi omeny, kad policija pro pirstus ziuri i tai, kad kol nepadarytas nusikaltimas, tol jie gali nesikisti? Ir tu butum teisus tai teigdamas. Abejingumas, aisku, yra viena, kita yra nenoras dirbti daugiau negu dirbi, trecia- irodyti toki dalyka nera labai lengva (vien ko verta versija, kad “atejau paimti paprasytas nepazistamo kazkoki siuntinuka, o uz tai jis man dave 50 lt.” Norint, kad toki veikeja nubaustu, reikia ji stebeti, sekti, rinkti irodymus, o tam laiko truksta.

kartais irodymu pakanka… Cha chakaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=20993

ir man(tiksliau kai manes nebuvo) kazkada skambino toks “draugelis” Šypsena sako mama, padariau avarija, reikia pinigu, kiek turi? zodziu kaulino kaulino bet motushe kazkaip pagalvojo kad kazkas cia ne taip ir po keliu minuciu atsakmbino man. persigandusi sako kas nutiko kas ten darosi? sakau visks normalei Šypsena nes sedejau pas draugeli sode ir gurksnojau alu (beje veze dreugelis su savo auto Cha cha) tada padarem isvada kad cia galejo buti kazkas is pazystamu, kaimynu ar pan. kurie mate kaip pajudejom is namu. PS po to dar kelis kartus esu laimejes ceki uz 2000Lt apsipirkti akropolyje Cha cha visada budavo dziugu kad man taip sekasi toj loterijoj Juokiasi (niekad nesu buves akropoli ir jokioj loterijoj nedalyvavau Cha cha) PPS gryzes namo tikejausi kad gal dar paskambins del avarijos, o motushe turejo atsakyti teigiamai. butumem nuneshe visa maisha pinigu (bet ju vistiek neuztektu gydymui Šypsena)

Butent. Atrodo, noretum padet policijai, bet jiems, pasirodo, ne taip jau ta pagalba ir reikalinga…- vistiek nesiruosia nieko daryt…sunku gi… ŠypsenaBet sitokiu elgesiu jie kaip tik ir skatina zmoniu nepasitikejima policija. Ir baisiai supyksta, kai jiems i akis pasakai (asmenine patirtis) Šypsena