Issinuomotume 1-2 kambarius Kaune

Issinuomotume 1-2 kambarius Kaune

… su baldais. Moketume iki 150 Lt.
Gal kas turit pasiulymu? Šypsena

Kaune tokios kainos?

CIA BRANGU AR PIGU TAU?
TU IS KUR PATI?

Jo Kaune tai istikruju juokingos kainos palyginus su Vilniumi. Kokia neteisybe atlyginimai tai vienodi o pragyvenimo lygis …Baisu

Kažkaip abejoju ar už tokią sumą ką nors ras. Nebent kokioje landynėje Liežuvis

PIGUMAAAAAA MAN!
O as is ten kur uz tokia kaina niekas nenuomuoja 1-2 kambariu…TaipTaip

Jooo, tam paciam Kaune ne centre 1,5 buto su baldais nuoma kainuoja 300 Lt men plius komunaliniai.

Pazistama per rekomendacijas rado bobulka Partizanuose, kuri vieno kamb. butuka su senoviniais baldais isnuomavo uz 150 Lt, ir mano, kad jai labai pasiseke.

Na, kas iesko, tas randa.

su senoviniais baldais???O gal su sovietiniais??Tūsas

Persiprasau, sovietiniais. Sako, bobule labai prisimezgusi visur kvarbatku and lentynu, tai baisiai pergyveno, kad nuomininke ju nenudraskytu Cha cha

150lt/men labai reali kaina, tik nuo centro toli Nekaltas galima rasti a.sanciuose, partizanu gale arba siaures pr. Mirkt
o buves bendradarbis tai senamiesty dauksos g. uzh 300 lt nuomojas Liežuvis tereikia ieshkoti ir tikrai galima susirast

Jus mane visi turbut ne taip supratot… NežinauNežinauNežinau
Juk as ne buta 1-2 kambariu noriu issinuomot, o pati kambari (arba 2 kambarius, jei drauge kartu gyvens) !!!!!!!!!
150 LT pati populiariausia kaina Kaune, kur nuomoja 1 kambari Taip
As pati iki siol irgi netoli centro uz 150 Lt nuomojau… Vat LaimingasLaimingasLaimingas

Kainos Kaune ir tokios ir netokios. As visus metus uz 12 kv.m. apsildoma veranda gavau po 250 lt/men. Bet, kas iesko, randa ir pigiau, aisku Taip