Isrinktuju show arba kvailiau nebuna

Isrinktuju show arba kvailiau nebuna Baisu

lietusLietuvoj®
Blogas banginis

Parašė žinučių: 10371
2003-07-04 01:02 1 žinutė iš 11
Sveiki, blia, xebra… matau cia jus be kompleksu, tai patarkit, kaip su viena netikusia Bangos moderatore pasielgti?
kalba apie tokia Londone sedincia Ginger, kuri is neturejimo ka veikti ir nemokejimo diskutuot siandien man padare bana 30plius klube, kuri ash praktishkai ir esu ikures…
kadangi ji yra Moteris, tai mushtis nesimushim, bet meiles su ja jau niekad nebus, kaip ji beprashytu…
pasidalinkit patirtim, kaip jus darot su tokiais bangieciais, kurie jus uzknisa?
idomiausia, kad per WAP ash ir su banu galiu kurit temas 30plius ir ten atsakineti net i uzrakintas temas…

O cia placiau…
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/197184.32-=(604738002

"Blevyzgu" chebra, atrodo, nesnaudzia Juokiasi

Baisu

O jis toks visada Veee gerai kad savo laiku jam Ignoruoju parodžiau.

Joo… Nekaltas Lietau, manau ribos perzengtos Baisu

siulau nepasiduoti emocijoms ir nekreipti demesio. Kam tai idomu?

tai jei esi gnyda tai ka zhmogus darys . Bet zhiurau gerai darba dirbi, o sake kad nelabai . Cha cha

Taip žmonės ir atsiskleidžia - kai papuola į neįprastą jiems situaciją. Galime pasižiūrėti, kaip atsiskleidžia LL. Nors vargu ar jis dar gali kuo nors nustebinti…

Visi čia vaikštom ant pavojingos ribos,bet išsilaikom kažkaip,o čia žmogus peržengė ribą,vienintelis vaistas ignoruoti,pakol tokie žaidimai neatsibos.Neimk į galvą,geroji,nusispjauk ir nusišypsokApkabinimasGėlėŠypsena

adidai01, emocijos senai padetos i sali. Cia kaip ir perspejimas, kad foruma gali uzflood’inti linksmuoliu kompanija…

Aciu, xika Gėlė, dar ne tokiu kurioziniu situaciju cia buvo Šypsena

Beja, Byrkachius perspetas privaciai, manau, susiprato Mirkt O tai teks palaikyti kompanija LL…

niekaip negaliu suprasti,ka tuo galima pasiekti ir kam to reikia?

vargselis LL, na ir uz ka jam taip Juokiasi

Oi, na jis visad labai mėgo dėmesį. Dabar atsirado proga vėl patriukšmauti, sukelti audrą, sumaištį… Mūsų klubą mėšlynu išvadino… Nemanau, kad jam yra kelias atgal. Pats nukirto visus, kad ir labai menkus saitus…
O GingerGėlė stipri MoterisGerai ji atlaikys ir šitą ataką… Ir mes jai padėsim Mirkt

Pyktis aptemdo protą. Juk visokių žmonių pasaulyje yra - visokių ir reikia. Pabandykite įsivaizduoti kas būtų jeigu visi vienodai mastytų ApakęsApakęsApakęs

30plius klubas
Tema: Ką aš daryčiau jeigu būtų…???
Žinutės:

• Aš daryčiau taip.
  • Aš taip irgi daryčiau.
  • Ne nu aš irgi taip daryčiau.
  • Baikit bajerius, aš irgi taip daryčiau.
  • Ne nu Jūs visai nuprotėjote, juk aš irgi taip daryčiau.
    ir t.t.
    VeeeVeeeVeee

Mano nuomone kuo daugiau skirtingų požiūrių - tuo įdomesnės diskusijos ir tuo labiau susiraukšlėja mūsų smegenėlės Šypsena

Asmeniškai nenorėčiau skaityti individualių įžeidinėjimų viešai, nes man visiškai nesuprantamas noras koliotis viešai. Tokiems visada reikia pasiūlyti dalyvauti LNK televizijos laidoje Teismas. Ten ir emocijos liejasi ir neseksuali teisėja yra ir policininkas budi…

Visi kiti samprotavimai ir savo pažiūrų dėstymas manau turėtų būti toleruojami arba ignoruojami, kad išsišokėlis būtų pastatytas į vieta…
Prievarta (banas) - paskutinė nekompetetingųjų priemonė Mirkt

Gero savaitgalio visiems Labas

Šypsena

ash esu blogasis mazhvaikis ir noriu ishreikshti savo nuomone . Tai darysiu labai mandagiai , nes kitu atveju man kazhka asmenishkai padarys geroji modera . Greichiausiai man duos kazhka Cha cha tai va …zhiurau parinates be reikalo . Darot muse ish dramblio . O jus klubas darosi vaiku darzhelis (tik neisizheiskit ) kazhkas kazhka pasake ir psio. Vienas ar viena supyko ir davai . Banas tau banas man , blyn banas visiems . Nesuprantu ash jusu . Ko jus chia peshates ish viso . Nu pasiuskit nx jei per daug nesamoniu shneka ir psio. Kam chia tu jusu debatu reikia . Darusminimo priemoniu ir tt .

Juokiasi mes isrinktieji ir mums cia patinka Šypsena

te visad lietus lyja blevyzgose Juokiasi

Gin’ na as manau, kad kam buvo idomu tie ir pays jau mate lietaus tema blevyzgoseNekaltas… argi tas forumas ir nebuvo kazkada sukurtas butent nepatenkintiems moderatoriais?Nekaltas lai blevyzgoja sau blevyzgose… kam ta zinute reikejo perkelti cia?Nekaltas sito va tikrai nesuprantu…Nekaltas

p.s. butu labai malonu, jei moderatores pasakytu uz ka gi tiksliai lietus ta bana gavoNekaltas

Man irgi idomu

aurora, Rimiau, atsakymas i Jusu klausima yra 80-oje temos "Moderatoriai informuoja" zinuteje. Ne karta lietusLietuvoj® buvo perspetas privaciai.

Del jo temos "Blevyzgose". Taip, tegul jis ten blevyzgauja, gal atrado savo vieta. Tai daugiau ispejanti info apie galima flooder’iu is linksmuoliu sou antpludi. Vienas is klubo taisykliu punktu kalba apie tai, kad nebus toleruojami asmeniskumai ir izeidinejimai. lietusLietuvoj® senai perzenge internetines bendravimo etikos ribas.

Beja, ban’as buvo ispejamasis, 24 valandoms. Einu nuimsiu, uztempiau. Gero visiems savaitgalio Labas

jau?