išprotėsiunuo vienatvės

išprotėsiunuo vienatvės

Pasistenkite surasti pasitenkinimą kiekviename gyvenimo žingsnyje ir jis pasirodys šviesesnis. Svarbu neprarasti tikėjimo kitais žmonėmis. Visi turi mažiausiai vieną gerą savybę. Dėmesį kreipkite tik į gerus dalykus ir, svarbiausia, būkite stipri!
Gėlės

Jo, blondei reikia berniuko. Kritinis laikas. Bet del to nebutina skubeti pulti ant kaklo pirmam pasitaikiusiam.

O apskritai paemus - kaip gali jaustis vienisa Bangoje Šeimos forume? Abižajieš!

Man labai patinka buti geru draugiu kompanijoje.Seniau kai buvau jaunesne,beprotiskai norejau tureti drauga,o dabar jauciu kad man su tais vyrais tik daugiau problemu.Zinoma kartais nori kad tau kas paasistuotu,palepintu demesiu,bet po kiek laiko atsibosta.Manau tau reikia geros draugiu kompanijos ir vienatve nebekamuos

Net ir budamas ne vienas, kartais zmogus pasijunti vienisu - paskaityk tema apie vienatve. Ieskok stiprybes savyje - visu pirma tu turi jos tureti, nes nezinai ar sutiktas zmogus nepasinaudos tavimi, kai tu silpna.

Pažįstamas jausmas… Ji gali būti ne tik sunki…
Patikėk, kitas žmogus nepadės pradėti gyvenimo iš naujo. Tą gali padaryti tik tu pati. Kitas žmogus niekada neišpręs tavo problemos ar rūpesčio Ne Kitas žmogus yra kitas…
Manau, paprasčiausia pradėti ieškoti pliusų tame, kad esi viena. Tai sunku, žinau, bet taip geriau. Su laiku vienatvė gali “apgadinti” tavo santykus su aplinka ir aplinkiniais. Tad geriau ją prisijaukinti ir pradėti gyventi iš naujo pačiai. O laikui bėgant bus viskas, ko tu nori. Patikėk, aš tai tikrai žinau.
Neliūdėk ir nesijausk vieniša, nes tokia juk nesi. Visada yra žmonių, kurie tave palaikys, supras, padės tau… Taip

o kas tas yra "vienatve"?
kazkuriuo momentu net kilo mintis, kad blondinei vienatve reiskia neturejimas mylimo zmogaus ar meiluzio. ir tai, kad gali bendrauti visai kitaip, t.y. neuraliai, su aplink supanciais zmonemis, vienatves nepanaikina.
as suprantu ta skausma, netekus artimo, bet nereikia jame uzsiciklinti. tiesiog reik bendrauti su draugais, galu gale prisiminti seimos narius, aplankyti juos.

arteja ruduo, salta ir nori nenori niurios mintys lenda i galva. Niekam nesinori grizhus rasti tushchius namus, norisi, kad kazkas lauktu, vat ir pavaziuot stogas gali greit. Susigalvok pati ka veikt, eik sportuot kiekviena diena, eik i kina, galu gale eik i koki kabaka, kad ir viena. Svarbiausia nesedet namie ir nesigruzint

Visiems mums reikia poros…antros puses. Oi kaip nyku buvo, kai apsirgau ir nera kam pagelbeti Šypsena Na, bet praeina tas slogutis. Ieshkojau draugijos Bangoje ir…savyje. Saves pazhinimas irgi idomus dalykas. Turejau laisvo laiko paskaitineti psichologiniu, ezoteriniu knygu, ramiai pasiklausyti muzikos. Aishku, truksta to fizinio kontakto-kuomet matai zhmogaus akis, gali paliesti, prisiglausti. Tokiom akimirkom belieka kazhkuo uzhsiimti arba…tiesiog gerai ishsizhliumbti.
Kol nera to vienintelio zhmogaus shalia tobulink save - mokykis bendrauti, draugauti. Galu gale, tobulink kulinarinius sugebejimus Cha cha Cha cha
Tiesiog pamilk save Šypsena

Eiii vienatve irgi turi savo privalumu. Gali uzsiimti kuo tik nori. Grizti namo ir per nakti knyga skaitai, internete nardai, piesi, lipdai, meztgi, telika ziuri, kol akys isvarves. Kai atsibosta eini kompanijos ieskotis.

As irgi siuo metu jauciuosi labai vienisa,nedziugina manes niekas.Tik prie vaiku tvardausi.Taigi nusprendziau nesedeti sudejus ranku - vaikstau su draugais susitikti, vakare tai pas viena tai pas kita drauge uzbegu.Ech, liudna ir man Liūdna

Beje,pakeiciau nika, buvau sawlute

Ei, manyciau, kad kai netenki mylimo zmogaus neverta sedeti namuose ir verkti Liūdna, pagalvok, juk galima nuveikti tai, kam anksciau neturejai laiko, o kodel nepradejus sportuoti, nepabandzius apsilankyti kosmetikos ar masazo kabinetuose, pabusi tarp zmoniu ir nebeliks laiko kada saves gailetis ir gyvenimas nusvis ir nuotaika pasitaisys ir viskas bus Gerai

Šiuo metu ir aš esu labai labai vieniša. Kas baisiausiai tai tokia jaučiuosi ir būdama su žmonėmis. Galvoju kad padėti gali tik kažkas nauja gyvenime, galbūt mylimas žmogus ar įdomi veikla. Jau seniai nebelieju ašarų, jos išdžiūvo… Anksčiau paskaitydavau apie depresiją bet niekada negalvojau kad tai atsitiks man. Patikėkit tas jausmas yra baisus…
Tikiuosi pas Tave tai laikina ir greit praeis. Išvažiuok pailsėti kur nors už Lietuvos ribų, nes aplinkos pakeitimas tokią būseną veikia l. teigiamai.

Gaila, kad ismetusi tema nebeatsiliepi… Labas
Gal ir tai atspindi tavo busena siek tiek - isdejai jausma ir atsitraukei vel… ir stebi is sono, ziuredama, kas dusioj atlieps. Nezinau, fantazuoju. jei atsilieptum, butu lengviau bangieciams atreaguoti - geriau suprastu tave. O pratesiant fantazija - jeigu panasiai ir siaip gyvenime elgiesi - neini i intensyvesni dialoga su draugais ar pazistamais labiau tokiais pshijemnais, skesti savo kancioje, gal net nebepastebi, kaip kartais tuo imi uzsizaisti… Nezinau. Zinau, kad tai sunku. Buk gera, nesikraustyk jau visai is proto Šypsena Gėlės

zhmones, taigi ji laukiasi ir dar viena, todel jai ir sunku… ash tai patarciau susirasti pazistamu, kurios irgi laukiasi arba turi mazu vaikeliu…rasit bendru kalbu ir nebus taip sunkuAš nekaltas

[quote] rase

Su draugu gyvenom kartu 5 metus. Išsiskyrem,nes jis susirado kitą,su kuria ilgokai mane apgaudinėjo.Po to išsiskyrė ir su ja. Vėl ateidavo "pasiguosti". Prisiguodžiau,pastojau…Nieko jo neprašiau,nekaltinau,neliepiau įsipareigoti…Nusprendžiau mažylį auginti viena. Dirbame viename darbe,kasdien jį matau. Kas blogo? Jis "kabina" kitas bendradarbes, šeip sužinau apie jo nuotykius. Kodėl jis mano akivaizdoj tai daro? Negana,kad nejaučia jokio atsakomybės jausmo,bet ir pagarbos,ne tik man,bet ir kitoms…
Jau neužilgo gimdysiu…
[/quote]

Iki lietaus zinutes skaitydama mintis galvojau vargsele legallyblonde, nes as irgi prisimenu jos istorija (berods praejusia savaite buvo?). Kai laukiesi, yra ypatingas poreikis buti globojamai. Teisiog gal tau reiketu daugiau bendrauti su tevais, draugais, neuzsidaryti namuose?

Labas hei, lietau, o tu jau blogiuku virtai? o gi kiek pamenu buvai vienas is geriausiu is geriausiu… Cha cha Cha cha Cha cha cia vis tie debatai pliusiniu tave nutrenke pragara, ania…

o jei i tema - na tai ka, laukiasi. Aisku, kad nuo to gali dar labiau i liudesi grimzti, kad vaikas kol kas neturi kandidato i tevus, kad tas biologinis - paslemekas… Bet sakyti, kad "del to" jai sunku - tai dar viena fantazija. Gal tiksliau - ir del to. Kitai moteriai motinyste gali kaip tik buti isganymas, jeigu jai tas gamtos procesas - isnesioti ir pagimdyti gyvybe - yra svarbus.

bet del pazistamu visiskai sutinku. Tikrai svarbu neatsiriboti nuo kontaktu, o ju ieskoti. Taip

Ne nu ir kas. Kaip suprantu legallyblonde nestumas jau i pabaiga - gal fiziskai sunkaiu, bet moraliskai lengviau. O pirmi neramus trys menesiai? Kai hormonai daro beleka? Kai nuotaikos svyruoja nuo labai gerai iki labai gerai? Ir kai vienintelis nusiraminimo budas - mylimo zmogaus glebyje.
O "motinyste tai isganymas ir bal bla bla" yra aukstos frazes. Tu geriau, vejau, savo zmonos paklausk, kaip ji jaustusi, jei tektu vienai laukti kudikio.

mes cia diskutuojam be temos autores - ir kiekvienas galime nusifantazuoti. Pazistu moteriske, kuri viena laukesi, ir viena gimde, ir viena augina… atvirai su ja pasisnekame - na gerai ji jauciasi, na laiminga ji. debeseliu kiekvienam buna, nusidepresuoja ir puikiai gyvenima susitvarke zmones - su seimom, pinigais ir karjeromis ir draugais… labai daug priklauso nuo nuostatu, labai daug. nuo to, kaip priima tai, kas ivyksta, o ne nuo to tik, kas ivyksta.

zmonos - gerai, paklausiu. Isivaizduoju, kad jai tai butu sunku. Bet paklausiu. Bet ji nera vienintelis gyvenime pavyzdys, i kuri galima ziureti, ania, ievalota Gėlės Labas?

Aisku, kad ne vienintelis.
Na jeigu tavo pazistama moteris is anksto ruosesi lauktis ir gimdyti viena - gal tada ir buna kitokia reakcija. Taciau temos autore yra rasiusi, kaip jai skaudu, kad vaiko tevas, su kuriuo ji dirba viename darbe, ja ignoruoja ir kaip ji del to kencia.