ISPRIEVARTAVO IR REIKIA JUSU VISU PAGALBOS

LiūdnasISPRIEVARTAVO IR REIKIA JUSU VISU PAGALBOS

pirma reikia pareiksimo i policija. medicinines ekspertizes. dar geriau jei ant ju rubu liktu tu zmoniu kraujo ar spermos petsaku. tada atlikus tyrimus ir nustacius, kad kraujas/sperma priklauso tiems zmonems. bus galima naudoti kaip ikalcius.
o siaip pareiksima i policija ir dar geriau jei butu liudininku

Paprasyk zurnalistu pagalbos jai su mentais tai nepavyks.Jie viska nuozulniai istiria,jai aisku tai buvo isprievartavimas.

[email protected]
sakyk pavarde ar pavardes…
greitai nepazadu, bet jei tik bus proga… sakai kaunas? hm… nemegstu kauno… jei vis tik rankos daeis, susisieksim e-pastu Šypsena Tikiuosi supranti kad saskaitos fakturos nebus? Šypsena Ir tardytojos pavarde.

VALKATOS BUVO UZTAT IR ****** NES NORMALIOS MERGINOS SU VISOKIAIS PRIDURKAIS NEVAZINEJA I BUTUS LINKSMINTISTaip

(Moderuota Sunnnylt)

Bjaurus esi… bet… dalinai teisus Nekaltas
Kokiai naiviai reikia būti, kad "neturėti jokio įtarimo" einant į svetimą butą su menkai pažįstamu vyru? Apakęs

ar jus abu durni ar skaityt nemokat?Apakęs pakankamai lietuviskai parasyta, kad itarimo nebvo nes jau gana seniai su vienu draugavo. tai koks cia "menkai pazystamas vyras"???
ir aplamai - jei neturit ka patart eikit i blevyzgas ir nusisnekekit ten.

dar noriu priminti, kad pries pradedami ka nors rasyti - perskaitykit ir isigilinkit ka komentuojat, nes kitaip be reikalo izeisite zmones.

thaddeus Gerai

nu, maladec, jei napsisaukei… daugiau tokiu zmoniu… nors gal ir daug ju yra, tik ne visu galimybes leidzia ka nors pakeisti…
Nekaltas

2 gucas
as tavo vietoj tokiu gnidu ant zemes vaikscioti irgi nepalikciau… sekmes tau…

mirties bausmei Taip !!!
s.ukos

Ziauru, bet… idomi buvo draugyste… Pana turejo buti akla ir kurcia.
Nieko, is "kieto bico" netruks gaidi padaryti. Netruks pajusti pilna malonuma Taip

neskubeciau taip vertinti, juk mes salia nebuvom ir nieko nematem. gyvenime visokiu atveju pasitaiko, taigi prielaida visada islieka.

padaryk dokumentu kopijas (pareiskimas, medicinine pazyma ir t.t.) ir rasyk rasta i policijos departamenta apie tardytojos darba

O aš siūlyčiau išvis neprasidėti su policija. Net labai norėdami jie negalės užtikrinti pakankamos bausmės tokiems iškrypėliams. Su tokiais reikia pasielgti taip, kad į gėlytes jie žiūrėtų iš apačios. Jei vis dėlto toks būdas pernelyg nepriimtinas, tai tegu žiūri į gėlytes iš viršaus, tik be visų penkių svarbiausių galūnių.

Didieji humanistai Nekaltas, prieštaraujantys tokiam baudžiamumui, gali pasilaikyti savo tolerantišką nuomonę sau.

Nepriestarausim, imkis darbo.
Tik nepamirsk, kad po to likes gyvenimas prabegs stebint languota saule.

Jei galvoje vingių stoka, tai tikrai gyvenimas prabėgs languotą saulę stebint. O jei mąstai normaliai, tai galima ne tik nubausti tokius iškrypėlius, bet tuo pačiu saulę šviesesnę padaryti ir sau, ir aplinkiniams.

Dabar imsim tegti, kad seda tik nevykeliai?
Kaip bebutu, as nesu pasiruoses pazeidineti istatymo mistinio humaniskumo tikslais. Tik tiek, kad nesmerkciau taip besielgiancio…

kalbetum kitaip, jei paciam panasiai nutiktu…
o seda dazniausiai nevykeliai…

O tau neatrodo, kad zonoj juos paaukles kitaip patys zekai?Nekaltas Jie gi ten automatiskai gaidziai bus, jei aisku, stogo netures.Piktas
Geriausia butu pakabinti uz b.i.r.k.o.s vidury aikstes tokius dal.ba.jo.bus…Kanda