Išmokime ir nuolat kartokime maldą...

Išmokime ir nuolat kartokime maldą…

Šias tris lemtingas Lietuvos krepšiniui dienas išmokime ir nuolat kartokime maldą… Tikiu dievą Antaną visagalį, šlovės ir pergalių sutvėrėją; ir Šarūną Jasikevičių, vienatinį jo Įžaidėją, mūsų Lyderį, kuris prasidėjo iš Kauno “Žalgirio”, gimė iš Vilniaus “Lietuvos ryto”, kentėjo prie Zmago Sagadino, Turkijoje buvo prikaltas prie kryžiaus, prakeiktas ir palaidotas, nužengė į Eurolygą, kitą sezoną kėlėsi iš numirusių, įžengė į Lietuvos rinktinę, sėdi visagalio dievo Sireikos dešinėje, iš ten ateis serbų ir amerikonų teisti. Tikiu Komandinę Dvasią, šventąją Zoninę Gynybą, fizinį pasirengimą, Ilgausko nuodėmių atleidimą, Sabonio į rinktinę sugrįžimą ir amžinąjį Lietuvos krepšinio dominavimą. Vardan dievo Antano, ir Šaro, ir Komandinės Dvasios. Amen.

madam Gėlė, reikia melstis ir prašyti Dievulio palaimos, bet tokios maldos man visai nepatinka. Manau, Dievuliui taip pat.

Aš nepraktikuojanti katalikė Nekaltas

Amen Angelas

vakar Sharonas irode, kad dusioj jis visgi santechnikas

Kvaila malda. Negalima tyciotis is tikejimo.

Nusibodo rungtynes ziuret namuose.Kur ziurit jus? Mirkt

Blyn, baikit viską sureikšmint, kaip dubynos kokie. Niekas čia nesityčioja, tiesiog juokitės, ir visks. man į mulą sesuo atsiuntė, tai ir įdėjau čia, blyn Nekaltas

Šią savaitę nebuvau namuose NeNiekur nežiūriu Ne Juokiasi

as nei praktikuojanti katalike, nei kashio gerbeja Šypsena bet ryte jau radau pashte shita pachia malda Šypsena)shiek tiek pakele nuotaika Kietas

Nu dubynos, ir ka? Nesuprantu as tokiu dalyku…

nesupranti tu jomoro ir viskas. Nereikia taip iš karto ir įsižeidinėti. NeSavo bernams (bendradarbiams) parodžiau atprintintą, tai lapuką pasigrobė ir nusinešė į dirbtuvėles Juokiasi GeraiDabar mokysis ir poteriaus tris dienas Cha cha Juokiasi

Tai kam tos maldos…Reklamai Nekaltas

nu, taigi bajeris…

OT: Ginger… gal Tu sukeisk ją vietom su Razrucha… Pavargęs

VBlyn, tai ką, ir pajuokaut jau negalima Kanda Piktaso tu, bjaurus, pasilaikyk savo nuomonę sau, gerai? Kanda

ištsprūdo… nesusilaikiau… tu gi irgi kartais nusišneki… Nekaltas

Nu ir kas? Cha cha

Nesiuskit Kanda čia iki raudonumo, sėskit prie savo PC ant uodegų ir ramybės Mirkt