iskrypeliai

iskrypeliai

popiezius zino, kas yra gelikas… respekts Gerai

a kas jau tie bobieziai, bled kazkokie apsiciulpe sektantai, su pzdom vietoj anusu, ir bibis jiems ant vaiku stojasi. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kad sektantai uzskaitau… bet baznycia man tradicija krikstynoms, vestuvems laidotuvems yra grazi, daugiau nieko ipareigojancio ar prijauciancio Ne

ne nu pzdec, kad sekta tai jo, bet kad vadovautis sektos primesta xyune ir ja islaikyt- tai grazu. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kur moderai? Baisus

siaip jie patys nujaucia,kad ju viespatavimui arteja galas,manau nereikia ten juos viesai pravardziuot,tiesiog uztenka neremti juos

tai kuo nx vadovautis gyvenime? sitais bl en.wikipedia.org/wiki/Illuminati ?

galva savo vadovaukis, sazine ir pats savimi, ir viskas bus Gerai, kodel tau kazkas isvis turetu vadovauti? kazkoks nonsensas…

Dvasios ir proto ubagas jauciasi vadovaujamas jei i baznycia eina Juokiasi

bedvasiai bl besieliai, netikiu as isvis jokia gyvenimo prasme jokiu dvasingumu, dirbi dirbi ir nx nespejas pavargt nuo gyvenimo uzsilenki viena diena nu ir kur esme? Nekaltas

esme, kad naktibledas pavydi galios Cha cha

Laurynui pereinamasis amžius. Tik metų ne 15.

ceptoriau tu dar apie mane isgirsi, ziurek prigliucins gerai, ir nueisiu viena diena heksogenu apsikabines pas juos per sekmadienio orgija. Cha cha 15os tai as kryzius vartydavau, db kazko rimtesnio reiks. Cha cha buna zmones jiems abejingi, o as bb negaliu, man su jais kovot norisi. Cha cha Cha cha

del ko kovoti? koks kovos tixlas? Cha cha

geriau per TV8 paziurek filma apie Jezu… kaip tik rodo Mirktgal kanors suzinosi naujo Cha cha

Kybarg, nu kaip nu… normalus zmogus, skaitau, niekad blogiui neturetu buti abejingas. abejingumas vienas is bjauriausiu bruozu.

naujo tai as tikrai nieko nesuzinosiu, seip galingai as domejesis sita sekta, net zymiai stipriau, nei save laikantys tos sektos nariais. Cha cha

Px man tos visos bažnyčios ir jų šventės visos su tradicijom, tik kad gydysi visus pastoviai tai nieko nepasikeis nuo to. Panašu nebent įyoutube.com/watch?v=zuWTXNEVO3k

tai nu idomu… as kadangi apatiskas siam reikalui, tai pasakyk kakzokius idomesnius faktus Nekaltas