Isivaizduok...tu esi sesiolikmetes tevas arba motina...

Isivaizduok…tu esi sesiolikmetes tevas arba motina…

Isivaizduokit…jus esate vienos sesiolikmetes tevas ar motina… isleidziate geraja dukreleAš nekaltas pas drauge nakvoti…taciau vietoj to ji su ta pacia drauguze nulekia i siauliusCha cha,ten nueina i koncerta,kuriame susitare susitikt su draugaisVyrai…nu ir po koncerto tusavojas draugo namuose… dar va ir pinigu pritruko grizimuiApakęsApakęs,galvojo tranzuos,bet autobuso vairuotojas nupirko bilietus su salygaNustebęs,kad kauno(is cia ji isvyko i siaulius,kaune gyvena jie)auto stotyje,jam pinigus grazins is bedos gelbejanti dar viena draugeBučkis…kaip uzstata mobilu paeme…jei dukrele paristumeteLiūdna…kaip reguotumet?ka sakytumet?kaip elgtumetes?ar trenktumet jos galva grizus i sienaNustebęs…ar jai jau pries pasirodant patartina nusisaut butu?Liežuvis

as tai sivis galvoju ,kad stengciausi vaikus auklet taip kad jie butu atviri su manimi ir butu abipusis pasitikejimas tai tada savaime suprantama ir jokiu tokiu melu nebutu Aš nekaltas…bet jei imti sia konkrecia tavo situacija, tai …melas vistieks kada nors islys…kai ptu to nenoretum…ir kaip visada tenka uz tai sumoket…

Oi bedele kazkas isigijo…Kietas Ka daryciau, dar nelabai zinau… Must nemusciau, bet privilegiju namuose jai tikrai sumazetu…

bet tai jei jau taip sutartumet…tai isleistum dukra?jei pasakytu,kad isvaro i koncerta,sekancia diena gris,nakvos pas draugus…negi leistum…?

Mano mama leidzia…Šypsena Tik, aisku, skirtumas tas, kad as neprisidirbu nieko…Aš nekaltas

supranti jei tavim vaikas pasitikes taip pat ir tu juom tai kodel neisleisti, juk as irgi buvau paaugle irgi taip pat noredavau kur islekt bet nevisada pavygdavo, wat ten tokie ir neleidimai skatina barnius, draudimus ir t.t. seimoje…Aisq jei isleisciau vaika tai ir bijociau kad nieko neatsitiktu, bet jei lemta kam nors atsitikti - nepabegsi…Aš nekaltas

Nu kalbėkit kaip norit… Aš nekaltas
Bet aš vis tiek gerai š.ikną atpliekčiau su diržu… Piktas
Taip mane mano dukrelė išdurinėja… Apakęs
Siaubas…
Nu ir dar kokią žiaurią bausmę sugalvočiau… Piktas

O šeip daug vaikų galvoja, kad bus daug atlaiodesni tėvai nei jų mama ar tėvas… Blogai
Aš ne…
Aš jau dabar žinau, kad būsiu griežtas tėvas… Gerai
Vat… Piktas Mirkt

Liežuvis Liežuvis Liežuvis

sunkus musu vaiku gyvenimas laukiaŠypsena

Ojojoi… Apakęs
Patikek… Mirkt Aš nekaltas

Na visu pirma shitam atvejije pades tik auklejimas ir sheimos nariu santykiai ash turiu omenyje atviruma tevu su vaikas, o daugiau nieko negaliu pasakyti, nes paistyti galima iki begalybes sakyti ash taip ar kitaip darychiau bet tikslaiu tau i shi klausima gali atsakyti tik tas kas turi ar jau turejo tokio amzhiaus vaikus ir tai patyre, o mes tai sakau galim kalbeti iki begalybes bet realiam gyvenime kai reali situacija visai kitaip pasielgtume ypach kai kalbama apie mylimiausia dukrele ar suneli

Hmmmmmm…

Hmm… Aš nekaltas
Įdomu ar čia tik ne apie pačią temos autorę šnekama… Apakęs
Paslaptinga, tu čia apie save parašei… ar apie kokią draugę… [?]

siaubas…gerai,kad tu tikrai nebusi mano tevas…siaubas…uzjauciu vaikucius…o gal tu ju nenori?padarytum paslauga busimiems…jei jie neateitu i si pasauli:]]jei taip egsis nemanai,.kad kuria dienele tavo mylimojo dukrele ar sunelis paims ir pabegs is namu…ir nebebus vaikeliuLiežuviso taip buna…ir butent del tokio tevu elgesioLiežuvis

oi meluoti kaip neverta, patikekit. Is asmenines patirties sneku. galima ne tik skaudziai nudegti tuo metu, bet ir tevu pasitikejima prarasti, o tai mano manymu labai svarbu. O su tevu pasitikejimu pvz.: Pries mama buvau pasisikes, nes melavau. Dabar santykiai tarp manes ir tevo daug geresni nei tarp manes ir mamos. Melas - Blogai

siulytau daryt taip: ateini nuleidusi akis ir galva ir viska pasakai… patikek blogiau buti gali jei nepasakysi… paputos paputos ir nurims, nepasakysi ishlys ir tada jau amen… bent jau mnao seimoj taip budavo… slepi slepi o paskui ziurek - ishlindo. o tada jau gero nelauk… o jei ateini ishpazisti kalte, budavo ir lekstes po stala pavaiksto ir kaimynai pasiklauso bet po poros dienu viskas ciki… svarbiausia - pasitiketi… ir kita karta geriau tiesiai sakyk kad vaziuoju ten ir ten bus daroma tai ir tai (aisku ne viskas reikia sakyt Cha cha ) parodyk kad tau gerove aprupinta (miegi pas drauge, jos tevai jus priziuri ir t.t. ir pan.). manau jei turi nedurna galva bedos neprisidarysi…

Neisivaizduoju

man atrodo, jo reikia grieztai vaikus aukleti ir pas jokias drauges neisleidinetiLaimingas

nu taj ****u atrasyciau bet galwos taj tikrai nedauzyciau Cha cha

o gal reiktu ir galva padauzhyti?.. Nekaltas paskui bus # ir visiems bus gerai… Nekaltas