Įsigijau

Įsigijau

Kairinį (dešininis donoras bus). Praktiškai naujas, stovis 9.9/10, visas komplektukas, prakalbėta tik 90val. Laimingas

Kiek jei ne paslaptis?

£80, jebėjuj tokio stovio ir komplektacijos £100 ir daugiau Vau!

beje seku dar vieną aukcioną, yra nauja Sirocco Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs

O koks geriausias iš šitų (turiu mintį aplamai visą 8800 seriją) editionas? Man tie gold ir kiti bling bling tai. Ne

cia reik but fanatu/megeju, nes asmeniskai uz sita nemokeciau 150Lt Šypsena (ir kad durnu gsmininku bazaru nesulaukciau konstatuoju, kad turejau daug tiliponu 100-1500Lt ribose). Beje po to turejimo konstatavau, kad idiotiska tiliponui isleisti daugiau nei 500Lt, nes su tokiu tiliponu gali atlikti viska ka atlieka gsm fanatai su visokiais 1500-2000Lt tiliponais ŠypsenaO ta ka atlieka sitas (skambinti ir smsiniti) gali atlikti ir koks nupezes nokla 2323 ar panasiai (kuris nebus maziau patogus nei sitas) Šypsena

Na tai jis ir nemokėjo daugiau 500Lt. Cha chaPilnai pritariu nors visada ir pats buvau tokios nuomonės, kad tūkstančiai ant telefono tai goo.gl/6LTfj IMHO. Prašom neužpykt brangių devaisų savininkai. Labas

bet juk per telefona, kuris nekainuoja tukstanciu neiseina skaitinet bite+, ziuret meteo.lt skaitmenines prognozes, naudoti Google talk ir Skype, pasidaryti kokybiskos automobilio detales nuotraukos kai to prireikia tiesiog “dabar”, vaiku darzelio ar mokyklos skelbimo nuotraukos…

kiekvienas turi savo fetišą. Man telefonas nors tik paskambinimui daugiausia ir vienai kitai SMS būnant Lietuvoje (UK deje važinėjant su metro ar autiku laikas greičiau eina turint žaislą), bet jis nėra tik telefonas, o kaip aseksuaras.

new era, kiekvienam savo.

pats turiu Arte jau keleta metu, bet sito tai nepirkciau - del problematikos su batarke. Pamenu, kad viena dienos neislaikydavo, todel komplekte budavo dvi…

RK, kad arte normali batarke buvo, bent jau ant safyro ilgai laikydavo.

tai kad ir su 6310i banga skaityt galima Cha cha o siaip tai 1000+ vertes tikrai nebutinas isvardintiem tikslam.

R.K. čia kaip antras telefonas Laimingas

plia priglausciau ir as geros bukles arte

acuktuvaz - zinau, kad arte normali batarke Šypsena taigi pats toki ir dabar nesioju. Bet cia gi paprastas 8800. o tu batarke ziauri.

nu kaip antra tai dar labiau reikia ziureti, kada ikraut Šypsena

Pikciau, kad su 4,3 colio nelabai yr pigesniu.

kuom sis ypatingas?