Išgelbėkit mano pašto dėžutę...

Išgelbėkit mano pašto dėžutę…

Kaip atsikratyt viso to šlamšto, kurį kiekvieną dieną gaunu iš velniai žino kokių "korporacijų" su "pačiais krūčiausiais" pasiūlymais? Galite tą ir tą įsigyti už mažiausią kainą ir t.t. ir pan. Iš kur jie gauna adresus? Kaip juos panaikinti, kad daugiau nebekištų jokių šiukšlių?

Ne tu viena gauni spamą. Beje galėjai parašyti kur turi dėžutę, tai svarbu.
Taigi nuo kai kurių laišku galima atsiregistruoti, kitus reikia ignoruoti. Sakoma, kad atsiregistruodamas nuo spamo, iššauki dar didesnį spamą. Ne visada taip būna.
Galima išgelbėti, jei skaitai paštą per outlook, nes tada turi daugiau laiko ir greičio atsiregistruoti.

Naudojamos programos: Microsoft Outlook ir IncrediMail. O pačios dėžutės - bangos ir delfi. Kai kurios nuorodos (remove) tiesiog neveikia Nekaltas Susidaro įspūdis, kad tokie www iš vis neegzistuoja…

Na tai atsiregistruok, nuo tų, kurios laiško gale nurodo atsiregistravimo būdą. Paprastai jau galima jausti, kad gerbia tavo privatumą, nors atėjo neprašyti. Kitus tiesiog ignoruok. Juk nesunku ištrinti. Va man atėjo per 3 savaites 410 laiškų į *****@lycos.com ir teks pašto dėžės nebenaudoti.
Beje delfis turi antispaminį filtrą, taigi su juo tau mažiau problemų.

Shiaip kuo mazhiau vieshinamas tavo e-mailas - tuo tau geriau. Kur nors registruojantis pazhiurek ar varnos nuimtos ant visokiu punktu "yes please send me…" ir t.t. Ir shiaip priesh spausdama "yes" kokiam nors puslapyje pasiskaityk ka rasho Nekaltas

Kas liecia spamus - yahoo geriausia pasto deze, nes tikrai galinga filtravima turi. Bet ir tai nekurie laiskai praeina… Spamas rulez Mirkt

Outlook galima padaryti ivairias taisykles laisku filtravimui, tuo ir pasinaudok Mirkt