išgazavo

išgazavo

3,1e furisc isiveze. sake chipos.

Gerai

kai pamatys galini ketvirti po ziemos, chipavimui pinigu neuzteks Cha cha Cha cha

ti kiek navaro? Nekaltas

kur televizorius? jo mašina:autoscout24.de/Details.aspx?id=224803772&cd=634923428590000 000

Bandei su kroviniais, su masinom - kokio dabar verslo imsies? Cha cha

Robis>grazus,blede Geraisake situ aero pakaba labai kieta su standartiniu palyginus Nekaltasedit:gale viena puse tik sildoma sedyniu Juokiasi Cha cha

su tuo šildomu galu tai nesuprantu aš… matęs ne pas vieną taip. Gal gale šildosi su vienu mygtuku abi, o kita vieta tuščia, nes ten būna koks ventiliavimas abiems sėdynėms?

kiek turejau,tai sildimo mygtukai gale du budavo Nekaltas o ventiliavimas gale,bbz,nelabai tikeciau…nors cia saab

spyglys, manau 3-4metus laikys drasiai, + jau buvo darytas tas sonas prancuzijoj Šypsenaworis, su masinom joks cia verslas, jei ispuola kazkas, nuo ko galima uzdirbt lita kita, tai paemu. Su bet kuom taip. Skolinu dar uz %, bet man rodos backoj esu su tom nesamonem Cha cha eisiu i valdiska darba man rodos, nes veiksmo isvis nebera cia… Pavargęs

suchen.mobile.de/auto-inserat/saab-9-5-2-3-turbo-aero-leder-kli ma-voll-esslingen-mettingen/168369965.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=3 &scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.mak eId=21800&makeModelVariant1.modelId=6&makeModelVariant1.searchInFreete xt=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.se archInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false &minPowerAsArray=146&minPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2001- 01-01&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&categ ories=Limousineble, pas šita ir tik viena Cha cha

kazin yra kokia blokiruote pas aero Nekaltas

rafi -> su paskolom pas mane plaukai zilti pradejo, su masinom gal ir nieko uzsiimt, bet irgi rizika, poto neaisku kaip mokesciai i tokias varkes ziuri

Klaipedoj nera veiksmo? nesamone… Nebutu uosto, tai nebutu veiksmo. turetau uz ka suktis, tai… Ufff

Ar cia uzsiemimas i 3menesius viena masina parduot? *pimp…*ne cia Šypsena o su masinom, biznis ziauriai rizikingas, reikia turet is kur jas pirkti… Niekas pigiai nenori atiduot, ir niekas nenori brangiai pirkt Šypsena Arba randi koki tampytoja, dazytoja, turi srote pazystamu su gerom kainom, tai gali visokias pistas perpistas vezt, nuo tu lieka, bet kol atitampo menesis, kol parduodi dar vienas Šypsena O uzdirbi 500-1000e, investuot reikia 10tiek Šypsena) stop, su paskolom px, tik reikia skolinti patikimiem ir su uzstatu, as priskolinau be uzstatu, tai dabar vargstu Šypsena) ka ten paimsi is jo, jei nieko neturi tas zmogus…

helix - tai jei netupas, tia ir svencioneliuose rasi judesio, as pvz klp nieko nesugalvoju Šypsena ir tokiu nesugalvotoju daug… per pika visi cia sukosi normaliai, o dabar nieko gero… tiksliau isvis nieko Cha cha

paskola be uzstato Ne gal yra norinciu israsyt paskola be uzstato? Nekaltasps. auto biznis tarkim per men 8auto, minimum 100-300eur *8 tai manau lengvi pinigai Taip

Nu… paziuri, kas dar gyvena, ir bandai lyst. + klp darbo jega pigi. o svencioneliuose, tai tik pensininkams paslaugas teikt. nes nei ten susisiekimo, nei gyventoju.

guestas, kad lt pirkimo nera, bb tu cia tas 8 parduosi Šypsena paemi mobile.de pigiausia dasimeti 400e uz pristatyma, ir gaunasi kaina, kokia 10proc didesne, nei kad lt parduodamu Cha cha tai ka tu ten uzdirbsi… Cha cha o stovis, kartais net lt parduodamos ir 10proc geresnis nei tos aprvarytos is mobile.de Cha cha