isejo uz 6klt

cia doktors nezinosi…pramintum per menesi 5kkm gal irgi pradetu byret, arba butum paemes ‘kaula’, bet su artejanciais einamaisiais remontais…juk butum BMW prakeikes Juokiasi

baudejas>o bbi zino kaip cia su maniskiu dar bus Cha cha sian ryte kazkiek ilgiau reikejo pasukti ant starterio,nuuu tas ilgiau gal 2sekundem…bet man px,jei kas prades vyniotis,visada uz 15klt pardOsiu Cha cha…arba isvis pradejau slieku Ignoruojuieskot Cha cha

reiks jamt chuligana, arba gryzt prie a90 2.3, anos bent remontuot praktiskai nereik Cha cha

drako>imciau 325i Nekaltas

blt koks grOzus Užsispyręs

droo2> sian golpa irgi teko pasukt ilgeliau, ir zvakes ilgai kaitinosi Cha cha kazi kas bus prie -30 Cha cha reikes is kokio modelio didesni akuma islupt Juokiasi

o mes laukiam ziniu apie puga, tas vapsce nesikure Nekaltas vakar skambinaus, sake dar nerado del ko Ufff eis i marcias anas Taip

baudejas>aga,zvakes ir man ilgiau sildesi. as tai ziemai jau turiu koNplekta,prailgintuva ir peciuka,dar rozete su taimeriu reik nusipirkt,nustatysiu kad kokia 3nakties pakurentu peciukas pusvalandi ir paskui 7ryto Apkabinimas

Drako>riekejo i marcias,kol dar vaziavo Mirkt

Taip ech tos moterys Šypsena

bet xz, viskas ciki briki, kurdavosi spol abarota, paskutine diena pravaziavo 150km, ir vsio, reik kurt, uzsikure is trecio sukio, uzgesinau ir Labas starteris suka, lyg nori griebt, bet Špyga, kazkas kazkur kuro sistemoj bus Taip

svarbu,kad remontacijos samata neperliptu masinos vertes Nežinau

tai va, nes siurblys yra 50% vertes Nežinau

dedi su defektu skelbima ir viskas,daleiskim masina kainuoja 6klt,siurblys 3klt,skelbimas uz 5klt,uz 4.5klt parduoti(skaiciai paimti siaip,atsitiktiniai)

bet tie skaiciai beveik prie tiesos Nežinau

tai ka ir sakau,duri uz kazkiek maziau ir nesuki kewsiu Nekaltas

viskas labai grazu,bet as niekad neuzskaiciau ir nepatiks senuose modeliuose ale atnaujinti zibintai (naujesni-skaidrus ir tt) ,nu man visishkas pravalas Blogai,dar plet geriau buna kai susideda diodinius tuos stopus plet Cha cha

idiodiniai stopai tinka BNV vadylom prie veido budo Mirkt

padumintus uzskaitau topgearautosport.com/img/350/11110176KJ.jpg

ubeika-kad paduminti originalas gal ir nieko,bet tavo fufelis nuorodoj tai ka as zinau Cha cha