isdavyste

isdavyste

Esu isdawus lb mylima zmogu…padaugjnau,o lb lindo ir neatsispyriau…buwo zjauru kaj tj pasakiau…sedet ir stebet kajp renkasj asaros…kajp skauduNežinau
ir nieko negaliu padaryt…
Na,bet sejp po mazu wjskas susitwarke…Šypsena tuoj bus metj kajp mes kartuŠypsena gal tj isbandymas tjesjog,an kiek stjprjaj myli ir ar gali atlejsMirktGirtasApkabinimas

uzvakar padariau didziule klaida,neatsispyriau pagundai ir isdaviau mylima vaikina. si klaida ane be galo slegia,pagalvojus net rankos drebet pradeda… negaliu sau to atleist,jis niekad to ensuzinos,nebent as pasakysiu,nezinau ka daryt,patarkit! ar verta jam pasakot? gal nuo to bus geriau?

hm…net nezinau

Net neisivaizduoju ka tau patarti…Jeigu jau isdavei,tai nemanau kad jis buvo tau mylimas…Nekaltas

as ji tikrai myliu,neisivaizduoju gyvenimo be jo,bet tada man labai truko meiles,buvau isgerus ir nesugebejau atsispirt,o kai atsibudau salia to vaikino,supratau,kad suklydau… jauciuosi tikrai klaikiai…

na manau kad geriau nesakyk jam …nes 100% jis tave tada paliks… bet jei tau taip geriau …tavo teise rinktis…Labas

Nu tu blogai padarei,kad ji isdavei nors ir buvai isgerus ypac jei ji tikrai myli ir siaip tai tu turetum jam pasakyti jei jis tave myli tai atleis, bet ilgaj teks laukt kol jis tai padarys ir pirmiausia jis turbut tave paliks, bet jei nepasakysi jam tojis gal ir nesuzinos, bet tu salia jo nemanau, kad labai maloniai jausis nu ce tavo teise rinktis kaip pasielgt Nekaltas

Na tiksliau nezinau kaip tu ji isdaviai.Ir nelygu,kaip stipriai tave vaikinas myliŠypsenaTu ji geriau pazysti,bandyk atspeti kaip jis reaguotu tai suzinojesLiūdnasIr tada apsispreskŠypsena

Išdavystė - vienas iš baisiausių dalykų, kurie gali būti tarp žmonių. Žmogus gali išduoti ir Tėvynę, ir šeimą, ir mylimąjį. Valstybė teis išdaviką, o šeima arba mylimasis / mylimoji, jei tikrai myli ir tavimi pasitiki, o be to yra protingas žmogus (šeimos atveju žmonės) - atleis.

Bet tu padarei vieną iš didžiausių klaidų gyvenime!!!

nu nzn… but manau rejketu jam taj pasakyti… pati tik isitikinsi ar jis tave myli… jej isties myli atlejs… na jej jusu mejle tikra taj viskas isispres i geraja puse… gal taj tik isbandymas ar dar kokia gyvenimo ar likimo ar ko ten nesamone skirta patestuoti judvieju jausmams… aj nusipejzejau jau<o gal ir ne aj nzn> Laimingas sekmes tau…

bl kaip nekenciu tokiu mergu!! bl by’by jus mylit! kekšė man yra tokia viena pries kelis metus &quot;mylinti&quot; taip padarius… bl kur’va prakeikta! o dabar dar draugeliui nesenai taip nutiko… kur’vos jus supis’tos tokios mergos bl… uzjauciu tavo BUVUSI vaikina, kad gaiso laika su tokia kale… krc eik nx Nežinau

mda…

cia jei ka temos autorei skyriau… Nekaltas

jei jis supras kad tu gaijliesi gal atleijs bet mazaij sansu geriau tylek

supratau kam… hmz… susimasciau kaj perskajciau ka parasiaj… bet siajp tiesa parasej… but vikso buna… juk… gajla kad tik tajp ivyksta kartajs ir lieka iskaudinti zmones…Nežinau

Nesakyk… Geriau nebus… Nekaltas

nesakyk

Isdavej viena kart, isduosi ir kita kart… Šypsena mano nuomone.
Gali bandyt likt kartu ir nesakyt, nors jei tau tas zmogus tikrai svarbus taj bus sunku ir nepasakyt. Hm… Man atrodo tolimesne ateitis kartu nebeimanoma. Šypsena
Isdavyste visgi yra rimtas dalykas (ir labaj slykstus Veee)
Buti girtam dar nereiskia kad gali sau viska leisti Ne

Nebesvaik ir tikraj jam to nesakyk! kam tau reikia kad jis suzinojes po to kentetu ir galvotu kodel tu ji isdavej ir blogiausiu atveju paliktu tave? nenusisnekek! Padarej klaida taj padarej,ka dabar padarysi,juk visi klystame.Esme tame kad pati supranti savo klaida ir stengsies daugiau to nedaryt,bet jam to neverta zinot.