Išdaviau Švyturį... [Sustabdyta]

Išdaviau Švyturį??? [Sustabdyta]

Idomiai man cia…esu is Klaipedos ir kaip tikras Klaipedietis geriau tik the best of the best < < < [ : : Svyturio : : ] > > > alu…bet isvariau i Kauna ir man pradejo Klanapilisp atikt, bet kas svarbiausia - LABIAU nei Svyturio !!! BaisuAlus Tikiuosi manes klaipedieciai pagave nerpimush…Ne
Gal kam jau taip buvo, kad toli nuo gimtojo miesto ir gimtaji alu gali isduot…???

pravalas…

Skarndziui neisakysi

dievas nurode tau tiesos kelia…Cha chaCha cha

kazko arba tas dievas labai ziaurus arba pats biski pakales…AlusGirtasCha cha

ak…kaip tu galejai…ishdawike tu … xe-xe-xe-xe…Juokiasi

Jo brol, nors ir ne klaipedietis, bet irgi kadaise buvau istikimas Svyturiui, veliau ko tai pabodo ir pradejau Utenos vartoti, mat anas kokys tai su rugstele, vat butent del to jis man ir patiko, na bet su laiku ir anas nusibodo ir dabar mylimiausias yra HORN`as - nors pats esu vilnietis ir Kauno produkcija lyg ir turetu buti super nemegiama Baisu bet kaip sakoma gyvenaimas teka savo vaga Taip o isvedineti paraleliu tarp megiamo alaus ir gimtojo miesto tikrai neverta Ne gerk tai kas skanu ir del nieko nesikrimsk Labas

PS o siaip jeigu ka, tai pats skaniausias koki geriau tai vis delto vilnietiskas Tauro &quot;Valdovu rumai&quot; pilstomas TaipTaipTaip tik va beda nezinau kur ziemos periodu jo gauti galima Žliumbia o siaip jau greitai atgis lauko kavine prie Gedimono paminklo vat tadu vel bus linksma ir smagu Niam niamNiam niamNiam niam visiems rekomenduoju ten apsilankyti, iki susitikimo Labas

Jo majo tikiuosi zmogus atves tave i doros kelia ŠypsenaCha chaCha chaCha cha
man tai atvirksciai
ilgai klaidzioje pagaliau radau ko ieskojau… Svyturio alu Kietas

Hmmm, girdejau, kad Lietuvos degtine privatizuoja, ir kad labai kris degtines kainos, dar + i Europa keliaujam…tai gal reix persimest ant stipriau???? Ir be to zada but pigiau…Cha cha
tai po to visi alu pamirsim ir vaiksciosim tokie: Baisu+Pavargęsir + Veee
Cha chaCha chaCha cha

niu ir anokia cia beda,kad kitoki Alus pradejai gertŠypsena mano megstamiausias utenos premiumApkabinimas Girtas, bet kartais ir svyturio atsigeriuNekaltas tik jau gink dieve ne kalnapilioBaisu jis tox kartusVeee
ps:neisizeiskitGėlė

Hmm, netoli musu yra pilstomo alaus kabakas kazkox, o kazkur netoli kazkokioj skylej alaus bokalas po 1.7 LT !!! (prikolas anea? Šypsena
Tai kai kazkada pabandem visi…visai nieko buwa Laimingas
Ten tas alus kazkox neaiskus, 8% stiprumo, bes tox tamsus ir gana tikrai neblogas…Tad gal isvis mest tuos visus populiarius ir visiems nusibodusius alus ir pereit prie kaimisko a? NekaltasCha cha Juk vistieks daba kaime gyvenu (kaunas), tai ir palaikyciau kaimiskas tradicijas Cha chaCha chaCha cha

Daug ka prarandi, bet pats kaltas.
Kikvienas turi teise rinktis GirtasGirtasGirtasGirtas

Gerk, kas pačiam skaniau… O aš kol kas lieku su Švyturio EXTRA. Girtas

gerai pasakyta…bet tu man pasakyk kox studentas siais laikas turi pinigu a? Šypsena Svyturiu Extra - taip, zjb alus, bet ir kainuoja Nustebęs, todel ir nusprendem palaikyti kowensku kaima (visapusiskai : )AlusKietasGirtasBaisuVeee

labai gerai pasakyta GeraiGeraiGerai svyturys GeraiGeraiGerai
savo balsa uz geriausia alu galite atiduoti cia:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/168160.33-=(564612801

TaipTaipTaipuzmusLiūdnas

Aciu karzigy Napaleonai uz paguoda Gerai, daba ramiai Kietas vaiksciosiu Klaipedos gatvem Žliumbia Mirkt

dabar alaus kokio tik nori ir kur nori ggali rasti, taip kad as nematau kazkokiu problemu, o ir kainos beveik vienodos.

Tai as nesakau, kad jo nerandu…bet supranti toli budamas nuo namu, pats pasikeiti Šypsena ir + aplinka kitokia…KietasBaisuAlusGirtasPavargęs tai isvis viskas apsivercia aukstyn kojom…