Išankstinės peržiūros

Išankstinės peržiūros

Ka manot apie k/t Coca cola Plaza organizuojamas isankstines kino filmu perziuras? Man pvz taip jau teko pamatyti terminatoriaus 3 daly… likau suzavetas, pats filmas rodos kinuose pasirodees rugpjuty Šypsena

niekur neskubu… ypac i ‘T3’Kietas ypac i ccla Blogai

idomiai cia… negi nebus daugiau nuomoniu?

Gal ir bus, bet matai… niekas niekur neskuba Cha cha

hmz. apskritai gyvenime nesu buves isankstinej perziuroj. zinau kad besibaigiant filmo rodymo savaitei zmoniu bus mazai, tada ir paziuresiu. o koks pointas begti paziureti anxciau uz kitus? mazdaug ‘kietas’ pries kitus atrodysi? Nekaltas
kazkaip juokinga atrodo…

Man ir neteko but ishankstinej perziurioj… Nesvarbu kada pamatei, svarbu, kad filmas patiktu Šypsena

Nezinau kodel, bet kaip mazas vaikas uzsigeidziau i ishankstini "Shihiros nuotykiu…" seansa (nesu anime nei zinovas, nei megejas).
Ar norejau but kietas? mm… nesiimu spresti, bet…

Pradejus filma rodyti oficialiai jis buvo dubliuotas lietuviu kalba. Net nenoriu isivaizduoti koks tai "malonumas" Veee
As ji maciau originalo kalba (nors anglu sako labiau verta demesio)ir dziaugiuos, kad malonumas nebuvo sugadintas.

Zinoma, tai nieko nesako… sutapimas ir tiek, bet… bet tai buvo ishankstinis seansas Mirkt

tiesa… pamirsau si fakta…
taigis titru nededa…ir nedubliuoja.
na cia didelis pliusas. gal but netgi verta del kai kuriu filmu pasistengt tada patekt. jei titrai tai dar nieko baisaus. bet jei filma dubliuoja, tai Baisu.
gerai kad priminei. reiks kada ir man nueit Nekaltas Cha chaCha cha

Akropolyje tos išankstinės peržiūros būdavo nemokamos. Kaip yra Coca Coloje ???

as tai panevezyje praktiskai i visus filmus einu i isankstines perziuras, nes jos buna patogiu laiku. ir nereikia laukti po to keliu menesiu kada ta filma prades rodyti. ir dar jei eini veliau pasipila visokie komentarai, nuomones - zodziu nemegstu ziureti filmus turedamas isankstine nuomone apie juos