Is kur bus toji sumauta sventine nuotaika jeigu...

Is kur bus toji sumauta sventine nuotaika jeigu…

…viskas uzknisa man blin paros laiko neuztenka- sesija, milijonai atsiskaitymu net nezinai nuo ko pradet, negana to dar ir visas tam meslui reik babkiu o ju kaip visada nraNežinau

vietoj to kad cia dura stumi eitum gereu ka nors naudingo padarytum;]

Peveze
Pavargęs

Nekaltas

na ir piktai nusiteikes… Nekaltas visai nebutina Cha cha man irgi darbu milijonai,net baisu pradet ka nors daryt,todel ir sedziu cia Cha cha o paskutinem parom jau bus ka veikia Taip Cha cha

Ai px- prigerk ir nustok parintisMirkt

TaipTaipTaip

prisigerk cia geras budas pamirs darbus

Tik poto galvos kurnors nepamirsk Šypsena

na, jei viena pamirsh Mirkt…tai kita turi Mirkt Juokiasi Juokiasi

nepergyvenk viskas lygiai lygiai tas pats ir pas mane, ir sesija, ir atsiskaitymu dachuje ir bapkiu nera…Nu bet Bl ka dabar daryt? Gyvent tai reikiaCha cha
Eik pamylek mergina, pasitusink, tai bl pajausi kad gyveniCha cha

Zinai kad gal taip ir padarysiu

Laimingas o tu gal man tame reikale padesi? Apkabinimas Taurė

mokosi tie, kurie nemoka!!!TaipLaimingasCha chaJuokiasi

Ko tu pergyveni viskas bus gerai

Tai mokykis, b.let! Vietoj to, kad cia rasinetum, tai mokytumeis, arba darytum kokia spargalkiu ir tuo paciu nusirasimo sistema. Tiesiog nesvaistyk laiko

Palei tas tavo sapaliones reik suprast taip kad as net keliom minutem negaliu i banga uzeit? Tox ispudis susidaro kad as cia tipo visa diena sedziuPiktas nezinai kiek laiko prie tu susiktu knygu per diena as praleidziu tai geriau ir patylek

niekas nera tobulas!Juokiasi

aj krc duosiu patarima:neimk tu galvon tos sesijos;]jei mokesi suktis taj viskas bus ciki.turbut fuxas dar esi ir nemoki studentisko gyvenimo gyvent;DD

Siaip jau antras kursas
Drovus