is ko galima matyti, kad panele draugauja dviem "frontais"!?

is ko galima matyti, kad panele draugauja dviem "frontais"!?

sveiki,
karts nuo karto itariu, kad mano drauge Flirtas skyria savo demesi ne tik man bet gal ir kam kitam!Piktas
nezinau gal tai pavydo priepuolis arba tiesiog pavasarine depresija Nežinau
kaip elgiasi jos Moteris tokiose situacijose?
kokie pozymiai byluotu kad esu teisus/neteisus?
is anksto aciu uz nuomonesLabas

Na, kai 3perį parneš, galėsi būti daugmaž tikras.TaipCha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

stebek tris frontus!Taip

pasisamdyk sekli morka Šypsena arba skambink jai tada kai itari kad gali but su kitu, atvaziuok vakarais patikrinti ar ji namie, pasitik po pamoku/paskaitu/darbo, kamantinek visas drauges, stenkis jas nugirdyti kad viska tau ispasakotu, susidraugauk su jos mama kad ji apsviestu prota dukrelei koks tu geras Šypsena

aisku po viso sito turesi ieskotis naujos Moteris nes ji tau pasakys-nebuk mano seselis Šypsena

Na, si karta savo beverciu apmastymu neviesinsiu, o atsakysiu i klausima. Pirmiausia atsakyk sau i siuos klausimus: 1. Ar Tavo mergina grazi? 2. Ar Tavo mergina patraukli (turima omenyje figura)? 3. Ar Tavo merginos charakterio bruozai yra viliojantys? Jei i visus klausimus atsakei teigiamai - rizika dideja, jei ne - atitinkamai mazeja. Deja tokia jau tiesa. Toliau galeciau parasyti ilga referata, taciau stengdamasis sutaupyti Tavo laika parasysiu tik tiek: stenkis palyginti Jusu buvusius santykius su dabartiniais, ivertink ju skirtumus ir tuomet jau daryk atitinkamas isvadas. Pvz: sumazejusi aistra, pasyvumas, emocinis nepastovumas ir t.t. ir pan. Taciau neskubek daryti isvadu! Kol neisitikinsi 100% - tol nesistenk jai daryti neigiamos itakos, mat per klaida gali viska sugadinti, o tai padares suzinoti visiskai kitas priezastis. O siaip nera NEI VIENO dalyko, kuris galetu tiksliai isduoti apgavika. Sekmes Tau.

ble kad kariautu 2 frontais esu girdejes kad draugautu nea

nu jei p.i.z.d.a. kaip baseinas tai ryskiai varo keliais frontais…Juokiasi

na tai kad mergina nepriekaistingai atrodo ir kad turetu butinai varyti keliais frontais yra nesamone…
va yra pora…pazistamos tarkim merginos…atrodo nereliai…IQ irgi norma…taciau varo tik mano fronte…nors ir zino kad as universalus karys…
Juokiasi

Retkarciais mane labai stebina zmones, kurie nesuvokia mano pasakytu zodziu prasmes. Jei nesupratai, paaiskinsiu: tai tik rodiklis, KOKIO tipo ir KOKIO intensyvumo demesio ji gali susilaukti is vyriskosios lyties atstovu. Juk tai didina galimybe, nenuneigsi. Retkarciais reikia zodzius ne tik skaityti, bet ir suprasti.

paimk tu jos ir paklausk. jei ji sazininga tai prisipazins, arba is jos reakcijos galesi sprest konkreciau. o gal tu sizofrenija sirguliuoji, gal nieko ten su ja nevyksta?

etherna, as su tavim visiskai sutinku...reikia paklausti... Cha cha

Aha, vat taip vat paeme jinai ir iš karto tau prisipažino - kad tipo taip, aš draugauju dviem frontais. Nu ir naivus jus. Juokiasi

nuspeti ne-i-ma-noma Taip mes Moteris gerai tai slepiam Šypsena as vienu metu buvau nes su 3 ir niekas nieko nesuprato - tiesiog visi jie man igriso su savo zirzimais - isvada: buk nuosirdus, mylintis, kantrus ir net jei ji turi kita - pasirinks Tave ant visam kaip sakant Šypsena

taip ir isivazduoju kaip ima ir sako - "zinai, brangusis, as turiu dar veina, nes man taves negana.... " Cha cha Cha cha Cha cha Laimingas daugiau nei juokinga

is vis dazniau pasikartojancio galvos skausmo Juokiasi

tokia jau ten tavo drauge,o gal rimtai tik drauge Nekaltassiaip pavasaris dar netoli Netokia situacija tik seimai ty siuo atveju draugystej geriau tvirciau ir usw apie pozymius nutylima Juokiasiprasau

Zinai tikrai suprasi kai pasqakys ate! Šypsena

tu jau pastebejai, nes ji tau skiria maziau demesio nei skirdavo anksciau