irgi ant suoliuku

irgi ant suoliuku

Ignoruoju

Špyga

o kaip reikalai su starkiuku dydziu? Klasta

Ar čia yra bent vienas starkiukas legalaus dydžio???

kodėl jsi dar ne palmėj?

tas karabinas ~12cm ilgio yra, taip kad laviruoja ant ribos Taip Piktas

arba ten suoliukas labai platus arba kazkas mailiu smaugia Liūdnas

“ušastikai”, išaiškinkit man poniatkę “portugalai”

Neprastai Gerai LabasEseriai virs puskilio, apie kokius nelegalus svaigstat Taip Kvankt?

nu paverkim uz rankuciu susikibe Užsispyręs

bučiau Gerai Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasi Juokiasi užskaitau Gerai

Adabagerai, apie portugalija: Lyginimas, vadinimas portugalija - tai aliuzija i tolima, egzotiska ir nepasiekiama krasta, pasaulio, isivaizdavimo, ziniu riba, pak- rasti - vieta, toliausiai nuo analizuojamo subjekto esancia, bet dar kazkiek zinoma vieta. Kadangi portugalijoje silta, uzdarbis keleta kartu didesnis nei lietuvoje, ir neikas nekainuoja kaip tarp EZIU (sildymas, vai- siai ir zieminiai rubai) tai tai yra vieta, kurioje noretusi gyventi, o ten gyvenantiems jauciamas pavydas… Cha cha

“uzdarbis keleta kartu didesnis nei lietuvoje”. nuo kada cia taip? kai paskutiny kara buvau Portugalijoj taip dar nebuvo Juokiasi

cia panasiai kaip gaidziu pavadintas biciukas galvoja kad visi jam pavydi grozio Cha cha

superis kaip visada pavaro… Cha cha Gerai

“portugalas” - kaip Jėzus K. - kiekvieno kauniečio garbės reikalas pavadinti taip vilnietį, bet nė vienas juokdarys nežino poniatkės Kvankt?p.s. dabar visi puls į gūglą Juokiasip.p.s. sory, Supertramp, nukreipiau temą

nematau aš čia nelegalų. geras laimikis Gerai. gal starkių daugelis nesat matę?

alia tai ekspertai… Juokiasinormalnas laimikis Gerai

Gerai