IrDa adapteris

IrDa adapteris

Kaip pasidaryti irda adaptei ? ar kur yra distansiniuos pultelius ta lempute tiktu ? Ko reikia prasau paaiskint labaj reikia !

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/sh.find?pattern=IrDa&f
ilter=43

kad nekurti naujos temos:
Yra taip: pasidariau IRDA per motinine ir jis neveikia idealiai tipo rasho kad shalia yra naudojamas kitas IRDA ir buna blokuojamas, bet shalia nieko nera naudojama kazhkas panashaus i irda. Laidas yra uzhdedas apie 1m ilgio, bet ekranuotas, stikliukas irgi uzhdetas. Gal kas zhino kaip ishspresti shia problema?
P.s. irda veikia gerai parinkus vieta. (pvz ant keiso virshaus arba toliau nuo keiso)

Greičiausiai trukdžiai į laidus patenka, ir neveikia.

Vytą porą gali pabandyt dėt, gal net ekranuotą; arba laidą trumpink.

Arba gal kambary kokį stiprų šilumos šaltinį turi? Šildymo lempą pavyzdžiui.

schemoi butinai kondikai turi buti maitinimo grandineje.Pats bandziau, be ju - tokie pozymiai kaip pas tave. O del laido,tai man net nekyla minciu,deti NEekranuota laida. Taip

pas mane schemutej 0.1miko ir 10miko ir dar papildomai uzhdejau 3.3miko ant laido galo (nu chia ant galo nes nenorejau dezhute ardyt Šypsena ), gal jei uzhdechiau koky 100miko ar 1000 pageretu? jokio shaltinio shilumos galingo nera. Nors tiek ishsiaishkinau kad del trugdzhiu nors taip ir maniau, bet reikejo ir kitu pagalbininku Šypsena O del pintos vijos, pas mane kabeliukas 5 gyslu ir aplink kiekviena laida pintas sharvas ir tarpusavyje dar jie supinti ir i sharva pajungtas GND. Na teks trumpint laiduka Šypsena

Jau kokių 15 temų apie tą patį. Paieškokit, tikrai rasit…