IRC+Proxy Problem!

IRC+Proxy Problem!

JO man irgi lygiai tokia pat problema ir neazinau ka reikia daryt, laukiam kokiu protingu minciu Šypsena

Niekas nepadeda, turbut ir patys nelabaj zino! Nežinau Suprasi kas ci atsitiko? Veike veike norma viskas ir tik op! ir nebelejdzia jungtis… Proxy nesaugus? Cha cha Pleam jungiuos per kitus servus, ta pati meta irgi!

freedownloadscenter.com/Network_and_Internet/Proxy_Server_T ools/HTTP_Tunnel.html parsisiunciat programulka suinstaliuojat sukonfiguruojat t.y. reikia uzdeti varna prie mirc mirce kur firewall padarot Both Socks5 host 127.0.0.1 portas 1080 jungiates prie mirco ir wolia Šypsena !!!

keisti man jus…kam sedit tam mirc’e jei nznot ka reiskia insecure proxy…isiinstaliuokit antivirusine normale ir susigaudykit virusus ir seip visokius kirminus ir patarkit visiem kas sedi LAN’e ta pati padaryti, seip patarciau nenaudoti script’u, o seip manau autokilas uz virusus…

kam valgyt duona, jei nezinai angliavandeniu anatomines sudeties? pff… virusu ner! lanas tvarkingas! beje, jei uz reklama ar virusus butu parase! Liežuvis

aliveproxy.com/irc-proxy-list/ ir tiek ziniu Juokiasi

kas is to ka man tie PROXY duoda geriau patark kur juos irasyt Šypsena

o apie google.lt negirdejai? arba pvz aitvaro namu puslapi? Tame aitvaras.defau.lt/atjungimai graziai labai raso - Insecure proxy Ši priežastis gali būti dėl kelių dalykų. Visų pirma, Aitvaras tikrina viešus juoduosius sąrašus. Ten patenkama ne dėl blogos veiklos Aitvare, o dėl dideliais kiekiais siunčiamų e-pašto šiukšlių, netinkamo kompiuterio administravimo (jei bet kas gali panaudoti jūsų kompiuterį blogų darbų darymui), taip pat jei Jūsų kompiuteris pridarė problemų kituose tinkluose. Kadangi ne Aitvaro administracija įtraukia kompiuterius į šiuos sąrašus, save šalinti iš juodųjų sąrašų turite patys (arba kreiptis į savo Interneto ryšio tiekėją). Ateityje galbūt tokie atjungimai bus pažymimi kitaip. Insecure proxy - tai skylė, suteikianti galimybę jungtis bet kam (geram bei blogam žmogui) iš viso pasaulio per Jūsų ar Internet ryšio tiekėjo (jeigu esate vidiniame tinkle, ir neturite išorinio adreso) kompiuterį. Kadangi tai yra labai labai negerai, ir kenkia ne tik Aitvare, bet ir visam Internetui, tokie prisijungimai blokuojami. Be to, dauguma blogų dalykų tinkle ir ne tik daroma per šias skyles. ir dar nuoruodu kruva duoda. Juk nebuvo taip sunku?

xex man ir dazhnaj taip boona bet pasijungi per proxy ir wiskas chiki… checker.freeproxy.ru/checker/last_checked_proxies.php Cha cha