Irasantys DVD

Irasantys DVD

laba diena,

Pribrendo reikalas pirkti DVD±RW irenginuka.
Pagal kaina labai jau patinka LiteOn LDW-411S.
Kokios butu nuomomes apie ji.

Xeen

lietuva skurdi shalis , laaabaaai daug zmoniu neinvestuos i irasymo irengini tiek pinigu, automatiskai visokie palyginimai netenka prasmes… belieka jieskoti uzsienio saituose

Yra gi visdelto zmoniu, kurie pasieke pakankama "turtingumo" lygi, kad galetu leisti toki malonuma ir ka nors paporinti apie tokius irenginukus.
O taip gal netgi ir pardaveju kurie zino ka nors apie tokius irenginukus.

Kaina tikrai nedidele, bent jau mano galva.
Na bet tiek to - uzsisakiau ir laukiu kada atnes Šypsena

Pries metus NEC cd-rw irenginys kainavo tiek, kiek dabar man kainavo NEC DVD-RW. Pirkau JAV, ten jie zymiai pigesni( http://www.pricegrabber.com ), todel, manau, jog ir Lietuvoje pigimo tendencija ir toliau isliks.

patarciau dar siek tiek palaukti kol i lietuva naujoviu prives…
atpigs labai greitaiTaip

Iskilo tokio gudrumo klausimas. Tarkim isigijys DVD RW, turint DVD buitini Playeri, ar galima butu pvz ishkepti DVD diska (tarkim DV kamera nufilmuota vaizda) + kaip saveikautu DVD Playeris su tuo disku, na kad ir del regionu, legalumo?

as tai dar kolkas laukiu kol 8 greicio pasirodys dvd irasymas ,jau isejo PLEXTOR ,bet gana brangus , reik truputeli palaukt,kol kiti gamintojai isleis, otaip tai liteon neblogas nors as imciau visgi NEC 1300

bus tikrai jau ne nec 1300 Šypsena

Pas mane ant stalo LaCie išorinis įrenginukas stovi. Kadangi, daugiau nei su jokiu nedirbau, negaliu palyginti, bet šitas tikrai simpatiškas Taip Tik brangus, velnias Kanda

Šiaip LiteOn tikrai nebrangūs, bet negaliu rekomenduoti, gali būti sh… Kolega turi Sony įrenginuką, tai irgi žiauriai patenkintas.

Su laukimu tokia durna situacija gaunasi…
Pinigai neturi iprocio guleti ir laukti Šypsena Ir laukti galima iki begalybes.
atsiras 8x, paskui galima laukti 10x ir t.t…paskui dar laukti kol iki 100Lt nupigs. pasaka be galo.

Yra pinigo - perkam, nera "laukiam" Šypsena

Jei DVD player’is palaiko DVD-+RW, tai problemu neturetu buti.

As visom keturiom uz PLEXTON. visgi mano nuomone tokia - kaina atitinka kokybe. Labai gera ta patarle yra - As nesu toks turtingas, kad pirkciau pigius daiktus.

Pritariu.
Tiesa nieko negaliu pasakyti apie tema, bet kas del CD "kepyklos" tai pries 4 metus teko pasijungt RICOH ir, nespjaudant per peti, po siai dienai suraso i betka ir nuskaito is betko. Jei isdrysciau pabandyt, tai matyt ir ant mielinio blyno man mp3’ioskes surasytu ir dar paklaustu "Verify?"

Viskas kainuoja. Geri daiktai daug. Bet atsiperka.